Reklama

[WIDEO] Niebezpiecznie na przejściach. Dwoje zabitych i kilkunastu rannych

Opublikowano:
Autor:

[WIDEO] Niebezpiecznie na przejściach. Dwoje zabitych i kilkunastu rannych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Przejścia dla pieszych - te oznakowane bądź nie - są jednymi z bardziej niebezpiecznych miejsc na drodze. To właśnie na "zebrach" najczęściej dochodzi do potrąceń, dlatego zarówno kierowcy jak i piesi czy rowerzyści powinni reflektować zasadę zachowania szczególnej ostrożności w ich obrębie. Inaczej może to się skończyć tragedią...

Szczególną uwagę na to zwrócił jeden z kierowców, który opublikował krótkie wideo zatytułowane "Dlaczego trzeba zachować szczególną ostrożność na pasach". Kamera samochodowa zarejestrowała jazdę na ul. Barlickiego, na której na jednym z przejść o mały włos nie doszło do wypadku. Filmik opublikowany ku przestrodze uczestników ruchu drogowego obrazuje, jak niewiele potrzeba, by mogło dojść do tragedii - chwila nieuwagi czy niedostateczna widoczność wystarczą.

W samym powiecie kutnowskim policja odnotowała od początku roku 18 wypadków, które miały miejsce właśnie na przejściach dla pieszych. W ich wyniku 15 osób zostało rannych. Niestety dwa potrącenia skończyły się tragiczne - śmierć poniosły dwie osoby. Pierwsze śmiertelne potrącenie w tym roku miało miejsce w Bedlnie w lipcu. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Do kolejnego doszło pod koniec października w Pomarzanach, gdzie tir potrącił ok. 50-letnią kobietę KLIK.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE