Reklama

[WIDEO] Niosą pomoc przed świętami. „Pomagamy spełnić marzenia dzieci z Kutna i powiatu”

Opublikowano:
Autor:

[WIDEO] Niosą pomoc przed świętami. „Pomagamy spełnić marzenia dzieci z Kutna i powiatu” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowskie stowarzyszenie „Nie jesteś sam” działa coraz prężniej i po raz kolejny niesie pomoc najbardziej potrzebującym. Jego członkowie najpierw rozdawali kanapki bezdomnym, a teraz postanowili „podzielić się” sercem z dziećmi - bo to właśnie najmłodszych mieszkańców Kutna i powiatu obejmuje akcja „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”.

Ciepła odzież, żywność, słodycze i zabawki - między innymi to znalazło się w paczkach, które członkowie kutnowskiego stowarzyszenia kompletują przed świętami, by spełnić marzenia dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin z terenu Kutna i powiatu kutnowskiego. Działania te podejmowane w ramach akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”.

Akcja ta rozpoczęła się w 1993 r. W akcji tej nie zbiera się żadnych środków finansowych, dlatego też osiągnęła ona dużą popularność. w 2009 r. zarejestrowano rekordową liczbę 621 sztabów w 11 województwach.

Joanna Bilicka, która jest koordynatorką akcji w Kutnie dziękowała wszystkim sponsorom oraz osobom, które wparły ten szczytny cel.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE