Reklama

[WIDEO] Rowerzyści zajmują cały pas. „Na ch*j trąbisz?!”

Opublikowano:
Autor:

[WIDEO] Rowerzyści zajmują cały pas. „Na ch*j trąbisz?!” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jak nazwać takie zachowanie? Złośliwość, głupota? Od wczoraj kutnowscy internauci szeroko komentują filmik zamieszczony na facebooku.

Konkretnie mowa o tym filmiku, który został opublikowany na profilu Spotted: Kutno:

Autorka filmiku napisała, że rowerzyści jechali w ten sposób od skrzyżowania Podrzecznej z Warszawskim Przedmieściem aż do Manhattanu.

- W dodatku miały wielkie pretensje, gdy trąbiąc poprosiłam o odblokowanie drogi i zjechanie na bok. „Na ch*j trąbisz?”, plus pokazywanie środkowego palca. Kultura w 10/10. Pozdrawiam tych buntowników jak i panów policjantów, którzy jadąc z naprzeciwka nawet nie zareagowali – napisała internautka.

Pod postem rozgorzała dość gorąca dyskusja. Okazuje się, że autorka filmiku nie była jedyną, która na swojej drodze napotkała dwa rowery zajmujące cały pas ruchu.

- Wczoraj ich mijałam, jechali całą szerokością pasa... jak lekko zatrąbiłam (żeby na chwilę któreś z nich zjechało, żebym mogła wyprzedzić) to pani jeszcze się darła na mnie... Nawet jeśli przepis na to pozwala, to czy to tak ciężko zjechać jak się za sobą słyszy auto? - pyta pani Paulina.

Internauci - co oczywiste - dyskutują, czy taka jazda jest zgodna z przepisami ruchu drogowego. Jedni uważają, że niestety tak, inni, że policja w takich przypadkach ma pełne prawo wypisać mandat.

By rozwiać wszelkie wątpliwości prawne – filmik przesłaliśmy do Komendy Powiatowej Policji w Kutnie z prośbą o komentarz.

Całą dyskusja znajduje się POD TYM LINKIEM.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE