Reklama

[WIDEO] Rusza kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego - zobacz spot!

Opublikowano:
Autor:

[WIDEO] Rusza kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego - zobacz spot! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już od dziś (18 marca) mieszkańcy mogą składać projekty do 6. edycji KBO. Również dziś rozpoczynają się konsultacje w Urzędzie Miasta Kutno, podczas których będzie można porozmawiać z koordynatorami budżetu obywatelskiego.

Kutnowski Budżet Obywatelski jest inicjatywą, w ramach której mieszkańcy miasta współdecydują o wydatkach publicznych w mieście, na kolejny rok budżetowy. Już po raz szósty kutnianie będą mieli możliwość zgłaszania swoich projektów. KBO to wyjątkowa okazja do rzeczywistego i bezpośredniego współdecydowania o tym, na co zostanie wydana część budżetu. Daje on możliwość zgłaszania i promowania własnych, ciekawych pomysłów przyczyniających się do poprawienia funkcjonowania nie tylko własnego osiedla, ale i całego miasta.

W tym roku do dyspozycji jest 1 100 00 złotych. Do kategorii projektów dużych (projekty do 100 tys. złotych) oraz małych (projekty do 25 tys. złotych), dodano kategorię projektów różanych (projekty do 25 tys. złotych, nawiązujące do marki Kutno Miasto Róż).

Tegoroczna edycja przeprowadzana zostanie elektronicznie. Możliwość składania projektu jak i wszystkie informacje na temat Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego znajdują się TUTAJ.

Dyżury w ratuszu odbywać się będą w pokoju 410 (Wydział Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta) do końca kwietnia w każdy wtorek i czwartek oraz w poniedziałki 18 marca i 29 kwietnia w godz. 15:30-18:00.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE