Widok zdeklasowany !!

Widok zdeklasowany !! - Zdjęcie główne

Wydarzenia[img:3427]MKS Kutno po dobrym spotkaniu rozgromił Widok Skierniewice (wicelider V ligi skierniewickiej) aż 6:0 (5:0) ! Bramki dla kutnowskiej drużyny zdobyli : dwie Mariusz Jakubowski (33' 40'), Marcin Panek (16'), Marek Kowalski (18'), Michał Pilarski (37') oraz Michał Michalski (51').Niespodziewanie pierwsze minuty należały do gości, którzy śmiało poczynali sobie w ataku. Kilka groźnych akcji powstrzymała jednak kutnowska obrona i po jednym z kontrataków w 18' Marcin Panek zdobył pierwszą bramkę. Niespełna 2' później na 2:0 podwyższył Marek Kowalski, który po wymanewrowaniu trzech obrońców posłał piłkę do siatki.

Na kolejną bramkę kibice czekali do 33', gdy po ładnej zespołowej akcji piłkę do bramki skierował Mariusz Jakubowski. Niebawem "Miejscy" zdobyli kolejną bramkę, która była ozdobą meczu. Michał Pilarski z 10 metrów ... przelobował bramkarza zdobywając gola na 4:0 dla "żółto-niebieskich".

Przed przerwą na 5:0 podwyższył jeszcze Mariusz Jakubowski (40') i takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona meczu.

W drugiej połowie na placu gry pojawili się Michał i Piotrek Michalscy, Kuba Burdak, Marcin Kaliński, Paweł Klekowicki, Tobiasz Puścian.

Szturm MKS-u na bramkę skierniewiczan trwał i już w 51' ładnego gola zdobył Michał Michalski, który skierował futbolówkę w samo "okienko" bramki.

W ostatnich dwóch kwadransach gry, "Emkaesiacy" mieli jeszcze dużo sytuacji bramkowych, ale piłka nie chciała zatrzepotać w siatce. W poprzeczkę trafili Michał Rosiak oraz Mariusz Jakubowski.

Mecz zakończył się sprawiedliwym wynikiem 6:0 dla MKS-u, choć mógł być wyższy. Kutnowska drużyna rozegrała trzeci sparing i widać, że zespół Pawła Ślęzaka gra ładnie dla oka, a co najważniejsze skutecznie.

Skład MKS-u : Kamiński - Ocetek, Tomek Kowalski, Panek, Więcek - Jaśkiewicz, Jakubowski, Pilarski, Grzegorek - Rosiak, Marek Kowalski.

zmiennicy : Klekowicki, Piotrek Michalski, Burdak, Kaliński, Michał Michalski, Puścian