Reklama

Reklama

Wielki pożar marketu na Łęczyckiej. "Zapewniamy, że pracownicy nie stracą pracy"

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: fot. archiwum

Wielki pożar marketu na Łęczyckiej. "Zapewniamy, że pracownicy nie stracą pracy" - Zdjęcie główne

foto fot. archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wczoraj przed godziną 23 doszło do poważnego pożaru w jednym z kutnowskich marketów. Akcja straży trwała aż do rana.

Reklama

Ogień pojawił się w markecie u zbiegu ulic Łęczyckiej i Chopina.

Na miejsce zadysponowano sześć zastępów straży pożarnej z JRG Kutno, OSP z Komadzyn, OSP Grochów i OSP Wroczyny. Później do akcji włączono także podnośnik hydrauliczny z jednostki straży w Łęczycy.

Ogień trawił dach, skąd przeniósł się na podwieszany sufit, który z kolei spadł na sklepowe półki. Sytuacja opanowana została jeszcze przed północą, jednak akcja dogaszania trwała jeszcze prawie do godz. 8.00 dziś rano.

Pożar skomentowali także właściciele marketu.

- Na szczęście nikt z naszych pracowników nie ucierpiał, a dzięki szybkiej reakcji straży pożarnej w ciągu kilku chwil ogień został opanowany i nie rozprzestrzenił się na okoliczne działki - napisali w mediach społecznościowych. - To niecodzienna i bardzo trudna sytuacja dla nas wszystkich. W takich chwilach jednak najważniejsi są pracownicy, których zapewniamy, że nie stracą pracy. Do czasu odbudowy spalonego lokalu zostaną oni przeniesieni do naszych pozostałych sklepów - przy ul. Skłodowskiej, Łąkoszyńskiej i Batorego. Do tego samego zachęcamy również naszych Klientów - będziemy wdzięczni za każde "dzień dobry" i za każdy uśmiech w naszą stronę, a my zrobimy wszystko, aby jak najszybciej sklep przy ul. Łęczyckiej znów był dla Was otwarty.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy