Reklama

Wiemy kto (i za ile) zajmie się ochroną Urzędu Miasta i podległych obiektów

Opublikowano:
Autor:

Wiemy kto (i za ile) zajmie się ochroną Urzędu Miasta i podległych obiektów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Magistrat na podstawie ogłoszone przetargu obejmującego m.in. ochronę i dozór urzędów - Miasta Kutno i Stanu Cywilnego, wyłonił wykonawcę, który zajmie się tym zadaniem. Kwota, jaką miasto przeznaczy na ten cel wyniesie nieco ponad 17 tys. zł miesięcznie.

Przetarg ogłoszony został w połowie lutego. Obejmuje on ochronę i dozór obiektów Urzędu Miasta Kutno i Urzędu Stanu Cywilnego oraz dozór elektroniczny pomieszczeń archiwum zakładowego zlokalizowanego w obiekcie Szkoły Podstawowej nr 1. W zadanie to wchodzić będą usługi ochroniarskie, patrolowe, strażnicze oraz usługi nadzoru przy użyciu alarmu.

Przedmiot zamówienie podzielono na 2 części. Pierwsza dotyczy ochrony i dozoru Urzędu Miasta Kutno oraz dozoru elektronicznego archiwum w SP nr 1. Część druga to z kolei ochrona i dozór Urzędu Stanu Cywilnego. Usługi te, po podpisaniu umowy, świadczone będą od początku marca br. do 28 lutego 2021 roku.

Ochroną powyższych obiektów zajmie się Multiservice Sp. z o.o. z Olsztyna. Spółka ta spośród firm, jakie złożyły oferty, zaproponowała najkorzystniejsze warunki finansowe. Zarówno za 1 jak i 2 część zamówienia kwota wynosić będzie tyle samo - dokładnie 8 541,06 zł miesięcznie, czyli całkowity miesięczny koszt za usługi ochroniarskie wyniesie Miasto 17 082,12 zł.

Przy tym przetargu zamawiający, czyli Miasto Kutno nie zastrzegło, aby osoby wykonujące obowiązki pracownika ochrony posiadały wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE