Reklama

Wigilia Miejska: Kolejny dzień świątecznych atrakcji

Opublikowano:
Autor:

Wigilia Miejska: Kolejny dzień świątecznych atrakcji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowski Dom Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców Kutna na wydarzenia towarzyszące Wigilii Miejskiej. Dziś drugi dzień świątecznych atrakcji na pl. Piłsudskiego. Serdecznie zapraszamy na Jarmark Świąteczny.W centrum miasta znajduje się 10 kramów z przeróżnym asortymentem. Znajdziemy na nich pieczywo, sery - a zatem niemal wszystko to, co przyda się nam na stół wigilijny. Nie brakuje również stoisk z prezentami dla najbliższych, na przykład biżuterią, a także choinek i ozdób świątecznych. Sprzedawcy czekają na mieszkańców dzisiaj, przez weekend i w poniedziałek w godzinach 10-20.

Na tym jednak nie koniec atrakcji. Na pl. Piłsudskiego znajduje się już szopka bożonarodzeniowa. Póki co z rzeźbami kutnowskich artystów, a 19 i 20 grudnia z żywymi zwierzętami! Milusińscy i całe rodziny na pewno nie odmówią sobie zdjęć na ich tle. Szopka jest czynna w godz. 9.30-20.

Dla najmłodszych i może tych trochę starszych od wczoraj do soboty w godz. 16-18 na pl. Piłsudskiego Młodzieżowy Dom Kultury serwuje będzie bajki, kolędy i zabawy z Mikołajem w ramaach akcji "MDK czyta dzieciom".

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE