Reklama

Wizja lokalna w kutnowskiej komendzie

Opublikowano:
Autor:

Wizja lokalna w kutnowskiej komendzie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wczoraj w Wydziale Dochodzeniowo - Śledczym Komendy Powiatowej w Kutnie odbył się eksperyment procesowy z udziałem prokuratora, ekspertów, podejrzanego i jego obrońcy. Wizja lokalna przeprowadzona została w związku z tragicznym zdarzeniem, które miało miejsce w kwietniu bieżącego roku w KPP w Kutnie, kiedy to podczas przesłuchania zginął 29-letni mężczyzna.Wizja lokalna przeprowadzona w dniu wczorajszym na Komendzie Powiatowej w Kutnie miała głównie na celu oględziny pomieszczenia, w którym doszło do wypadku dla zbadania okoliczności i przebiegu zdarzeń.- Z uwagi na dobro śledztwa nie mogę przekazać blizszych informacji, co do jego przebiegu - przekazał nam rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowiej w Łodzi, Krzysztof Kopania.

Przypomnijmy, iż dnia 23 kwietnia bieżącego roku do KPP w Kutnie został przywieziony 29-letni mężczyzna. Eskortował go 34-letni funkcjonariusz, który około godziny 13 rozpoczął przesłuchanie. Pierwsze przesłuchanie dotyczyło podejrzenia, drugie miało charaktetr świadka w zupełnie innej sprawie.

Około godziny 14:30 pracownicy KPP w Kutnie uslyszeli odgłosy wystrzału z broni palnej w miejscu, w którym miało trwac przesłuchanie. Niedługo po tym, funkcjonariusz wyszedł z pokoju i przekazał współpracownikom, iż trzeba wezwać pogotowie. W tym czasie 29-letni mężczyzna leżał już na podłodze pokoju przesłuchań w kałuży krwi - informował po zdarzeniu K. Kopania.

Okazało się, że dwa z trzech wystrzelonych pocisków trafiły w obszar czaszkowo-mózgowy 29-latka doprowadzając do zgonu. Trzeci pocisk najprawdopodobniej uderzył w ścianę i odbił się rykosztem w sufit pomieszczenia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE