Reklama

Wkrótce I Wybory Miss Lata Aquaparku Kutno 2015

Opublikowano:
Autor:

Wkrótce I Wybory Miss Lata Aquaparku Kutno 2015 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Gala Finałowa I Wyborów Miss Lata Aquaparku Kutno 2015 odbędzie się 9 sierpnia 2015r. w Aquaparku Kutno. Podczas gali finałowej kandydatki zaprezentują się w letnich sukienkach, strojach sportowych oraz strojach kąpielowych. Pomiędzy prezentacją kandydatek czas naszym gościom umilać będą występy artystów oraz pokazy iluzji i inne niespodzianki.Do konkursu zgłosiło się 30 kandydatek z całej Polski.- Pragnę zainteresować Państwa tym wydarzeniem bowiem z tego co wiem jesteśmy jedynym Aquaparkiem w kraju, który w tym roku organizuje taką imprezę - mówi Paweł Markiewicz, odpowiedzialny za organizację I Wyborów Miss Lata Aquaparku Kutno.

Program:

17:15 – I wyjście w letnich sukienkach
18:00 – II wyjście w strojach sportowych
18:45 – III wyjście w strojach kąpielowych
19:50 – wyłonienie laureatek oraz wręczenie nagród.

Pomiędzy prezentacjami naszych kandydatek odbędzie się część artystyczna oraz pokazy iluzji.

Miss Lata otrzyma voucher na dwuosobową wycieczkę do Chorwacji, ufundowany przez Firmę Pini Polonia. Na Miss Publiczności również czeka voucher na wycieczkę do Chorwacji, którego fundatorem jest Centrum Turystyki OSKAR.

Nagrody rzeczowe otrzymają również I i II Vice Miss.

Dla I Vice Miss nagrodę niespodziankę ufundował sklep MEDIA EXPERT z Kutna. Wśród publiczności i klientów Aquaparku którzy będą obecni na Gali Finałowej I Wyborów Miss Lata Aquaparku Kutno rozlosowany zostanie voucher na zagraniczną wycieczkę ufundowaną przez Firmę MPC.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE