Reklama

Reklama

Władze miasta przeciwne przyjęciu uchodźców

Opublikowano: czw, 15 paź 2015 17:20
Autor:

Władze miasta przeciwne przyjęciu uchodźców - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Odkąd Wojewoda Łódzki rozesłał do samorządowców pisma w sprawie przyjęcia uchodźców, władze poszczególnych miejscowości zaczęły zastanawiać się nad możliwością ulokowania obcokrajowców i zapewnienia im miejsc pracy i mieszkań. Swoje zdanie wyraził m.in. samorząd kutnowski, który w związku z brakiem podstawowych informacji ze strony instytucji rządowych na temat realizacji programu przyjęcia uchodźców do Polski zajął negatywne stanowisko w tej sprawie. Urząd zajmuje się za to sprawą repatriantów.

Reklama

- Miasto kontynuuje proces przyjmowania do ojczystego kraju osób przymusowo przesiedlonych przez władze sowieckie do Kazachstanu. Kilka lat temu udało nam się pomyślnie przeprowadzić procedurę repatriacyjną i sprowadzić do Kutna 4-osobową rodzinę z Kazachstanu. Obecnie rozpoznajemy możliwość przyjęcia kolejnej polskiej rodziny, która oczekuje na powrót do kraju od wielu lat - mówi Joanna Brylska z Urzędu Miasta.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)
  • 4 lata temu | ocena +0 / -0

    Kasia

    Ja widzę coraz więcej arabów w Kutnie . Jak to możliwe ? Władze są przeciwne ? Bardzo śmieszne bo widzę codziennie nowych arabów którzy się nie integrują ze społeczeństwem . Mężczyźni na potęgę szukają sobie kobiet żeby pewnie potem przejąć od nich mieszkania gdy luba zginie w dziwnych okolicznościach . A co było w Zgierzu ostatnio ? Ukraińcy i Gruzini zaatakowali policję w nocy . Jak oni są to nie można czuć się bezpiecznie .