Reklama

Reklama

Władze szpitala dziękują załodze Szlachetnej Paczki: „Chcieliśmy bardzo podziękować za Wasz trud” [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Szlachetna Paczka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych akcji charytatywnych w całej Polsce. Jak co roku przyłączyli się do niej mieszkańcy Kutna – paczki dla potrzebujących rodzin przygotowali m.in. przedstawiciele Urzędu Miasta, Starostwa Powiatowego, policji, a także szpitala. To właśnie w kutnowskim szpitalu zorganizowano dziś spotkanie prasowe, by w imieniu załogi podziękować wolontariuszom i całemu zespołowi Szlachetnej Paczki.

Reklama

Szlachetna Paczka w kutnowskim szpitalu 

W spotkaniu wzięli udział prezes Kutnowskiego Szpitala Samorządowego Artur Gur, zastępca dyrektora ds. jakości Bartosz Serenda, liderka Szlachetnej Paczki w Kutnie Justyna Szymańska oraz część zespołu wolontariuszy. 

Głównym punktem programu było wręczenie podziękowań i pamiątkowego dyplomu dla wolontariuszy Szlachetnej Paczki od załogi szpitala, która była w tym roku jednym z darczyńców. 

- Wielkie brawa dla ludzi, którzy tworzyli Szlachetną Paczkę w powiecie kutnowskim w tym roku. Dzięki nim wiele rodzin mogło dostać paczki świąteczne, których normalnie by nie dostały, m.in. od kutnowskiego szpitala – mówił Bartosz Serenda.

- Chcieliśmy Wam bardzo podziękować za Wasz trud, za Waszą pracę, tym bardziej, że jest to praca polegająca na wolontariacie. Robicie to z dobrego serca, z potrzeby pomocy innym i ludziom i za to należą Wam się naprawdę duże podziękowania. My jako szpital mieliśmy okazję pomóc jednej rodzinie, zebraliśmy środki, zakupionych zostało dużo fajnych rzeczy, rodzina była przeszczęśliwa. Zrobiliśmy to wspólnie, jest to nasz wspólny sukces, ale głównie Wam chciałem za to podziękować – zaznaczył Artur Gur.

Na koniec spotkania, liderka akcji przekazała symboliczną koszulkę Szlachetnej Paczki na ręce prezesa szpitala. Wyświetlono również krótki film pokazujący proces przygotowywania szpitalnej paczki. 

- Te podziękowania tak naprawdę należą się Wam wszystkim, bo to wy zmieniliście historię tej rodziny, którą wybraliście i mam nadzieję, że to dobro w codziennym życiu będzie do Was wracać – mówiła Justyna Szymańska. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy