Reklama

Wójt Dąbrowic w akwareli

Opublikowano:
Autor:

Wójt Dąbrowic w akwareli - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Andrzej Stachowicz z zamiłowania i wykształcenia emerytowany już nauczyciel plastyki w dalszym ciągu rozwija swoją pasję. W ostatnim czasie wykonał portret dla nowej wójt Dąbrowic - Doroty Dąbrowskiej. - To dla mnie bardzo miła niespodzianka - mówiła D. Dąbrowska podczas odbierania portretu.fot. Wójt Dąbrowic otrzymała swój portret namalowany przez A. Stachowicza.

Pan Andrzej od lat zajmuje się plastyką. Jest także doświadczonym samorządowcem, kiedyś sprawował funkcję radnego powiatowego, a także członka zarządu Rady Powiatu. Dziś, kiedy jest już na emeryturze, postanowił połączyć obie pasje. Jednym z efektów jest obraz Doroty Dąbrowskiej, nowej wójt Dąbrowic.

- W tym roku będziemy obchodzić 25. rocznicę powstania samorządów w naszym kraju. W związku z tym chciałbym stworzyć galerię z portretami wszystkich prezydentów Kutna, burmistrzów, wójtów gmin oraz przewodniczących rad. Postanowiłem, że jeden z moich portretów mógłbym podarować pani Dorocie, ponieważ kiedyś razem pracowaliśmy - mówi A. Stachowicz.

Włodarz Dąbrowic nie kryła swojego zaskoczenia. Jak sama przyznaje, nie spodziewała się tak miłej niespodzianki ze strony swojego byłego współpracownika.

- Jestem naprawdę bardzo mile zaskoczona tym faktem. Portret bardzo mi się podoba i cieszę się, że pan Andrzej swoim fachowym okiem uchwycił mój wizerunek - mówiła D. Dąbrowska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE