Reklama

Reklama

Wolontariusze proszą o pomoc. "Zabrakło niemal najważniejszych rzeczy"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum/Cztery Łapy Żychlin

Wolontariusze proszą o pomoc. "Zabrakło niemal najważniejszych rzeczy" - Zdjęcie główne

. | foto archiwum/Cztery Łapy Żychlin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Każdego dnia niosą pomoc potrzebującym zwierzętom, lecz to wszystko nie było możliwe bez wsparcia mieszkańców. Wolontariusze inicjatywy Cztery Łapy Żychlin proszą o pomoc wszystkie osoby, którym nie jest obcy los zwierząt, zwłaszcza tych z powiatu kutnowskiego.

Reklama

- Kochani mamy ogromną prośbę. W naszym magazynku zabrakło niemal najważniejszych rzeczy. Nie mamy środków czystości takich jak podkłady dla zwierząt czy zwykle ręczniki papierowe. Codziennie sprzątamy klatki kenelowe i każdy recznik będzie dla nas na wagę złota. Z okolic Żychlina i Kutna możemy odebrać osobiście. Jeśli ktoś miałby ochotę wysłać podajemy adres 99-320 Żychlin, ul. 3 Maja 26 SKLEP JAK BUD tel 735 231 341 - apelują wolontariusze. 

Cztery Łapy Żychlin to inicjatywa społeczna prowadzona przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Żychlin we współpracy ze szkołami z Żychlina, z Urzędem Gminy i wieloma prywatnymi osobami, którym na sercu leży dobro zwierząt. Misją wolontariuszy jest zapobieganie bezdomności zwierząt oraz ich adopcja.

W styczniu żychlińscy animalsi ruszyli z akcją „Bezdomność rodzi się w domach”. Chodzi o przygarnianie szczeniaków z internetowych ogłoszeń w celu zapewnienia im odpowiedzialnych rodzin. Dodatkowo matki szczeniaków zostają poddane sterylizacji. Akcja obejmuje Żychlin, Kutno i okoliczne gminy.

Tutaj pojawia się apel do wszystkich, którym los bezpańskich zwierząt nie jest obojętny. Koszt kastracji i sterylizacji nie jest mały, stąd prośba o wpłatę chociaż symbolicznej złotówki.

Szczeniaki można wesprzeć także poprzez przekazanie podkładów, zabawek, czy mokrej karmy. Adres do wysyłki: 99-320 Żychlin, ul. 3 Maja 26 SKLEP JAK BUD tel 694 812 878.

Zbiórka na akcję „Bezdomność rodzi się w domach” prowadzona jest TUTAJ. Działalność Czterech Łap można śledzić na facebooku – W TYM MIEJSCU.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy