Reklama

Reklama

Wraca "Kutnowska Wiosenna Liga Piłkarska"

Opublikowano: pt, 24 kwi 2015 15:38
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Tradycyjnie w maju na boisko ze sztuczną nawierzchnią przy Gimnazjum nr 3 w Kutnie wraca "Kutnowska Wiosenna Liga Piłkarska", organizowana przez Stowarzyszenie Edukacyjno–Sportowe "STASZIC KUTNO".Tegoroczna impreza amatorów orlikowej piłki nożnej odbywać się będzie w weekendy począwszy od 9 maja i będzie trwała do 21 czerwca br., z wyłączeniem weekendu 6 – 7 czerwca.Spotkania piłkarskie rozgrywane będą w dwóch kategoriach wiekowych: + 16 – rocznik 1999 i starsi oraz „oldboy” +35 – rocznik 1980 i starsi. Każda z drużyn może zgłosić 15 zawodników.

Reklama

Organizatorzy przewidują, że zainteresowanie turniejem będzie duże i są profesjonalnie przygotowani aby sprostać temu zadaniu. Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Kutno i Wójt Gminy Kutno.

Zadanie realizowane jest przy wsparciu finansowym z budżetu miasta Kutno. Wszystkie uczestniczące drużyny otrzymają nagrody i upominki.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 5 maja 2015 r. drogą mailową na adres: [email protected]. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 693 605 402. Bieżące informacje o turnieju będą zamieszczane na stronie http://www.zs1kutno.pl/ w zakładce „Stowarzyszenie” i w lokalnych mediach.

Zebranie organizacyjne z kierownikami drużyn odbędzie się w Zespole Szkół nr 1, im. Stanisława Staszica w Kutnie przy ul. Oporowskiej 7 w dniu 6 maja o godz. 17:00. Na zebraniu zostanie przedstawiony system rozgrywek i szczegółowy terminarz. Będą one zależne od ilości zgłoszonych drużyn. Poniżej regulamin i formularz zgłoszeniowy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)