Reklama

‘’Wspierajmy kutnowskie firmy!’’. Apel Roberta Feliniaka do mieszkańców

Opublikowano:
Autor:

‘’Wspierajmy kutnowskie firmy!’’. Apel Roberta Feliniaka do mieszkańców - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Robert Feliniak apeluje do mieszkańców Kutna o wspieranie tutejszych przedsiębiorców w obliczu panującej pandemii koronawirusa. Radny podkreśla, że obecnie lokalny patriotyzm nabrał zupełnie nowego znaczenia.

"Swój do swego po swoje" to hasło znane w Polsce od dziesięcioleci. Wzywa do wspierania m.in. polskiego handlu poprzez kupowanie produktów w polskich firmach. Robert Feliniak namawia, by teraz przekuć to powiedzenie na rynek kutnowski.

- Przedsiębiorcy z którymi rozmawiałem podkreślają, że dziś od codziennych decyzji każdego z nas zależeć może przyszłość ich firm i rynku pracy w naszym mieście. Stąd mój apel o rozpoczęcie akcji „Kupuj lokalnie, myśl o przyszłości” – napisał na facebooku Robert Feliniak.

Dodaje, że celem jest zachęcenie mieszkańców Kutna do wspierania lokalnych firm poprzez zwykłe robienie zakupów lub zlecanie usług .

- W ten sposób można doprowadzić do ożywienia rynku, ale przede wszystkim uchronić lokalne firmy (sklepy, usługi, lokale gastronomiczne, kwiaciarnie) od upadłości, a co za tym idzie zachować miejsca pracy. To bardzo ważne żeby właśnie teraz wybierać sklepy i lokale usługowe które należą do lokalnych przedsiębiorców – podkreśla radny Robert Feliniak

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE