Reklama

Wspieramy Kutnowską Medycynę: ruszyły wyjątkowe licytacje!

Opublikowano:
Autor:

Wspieramy Kutnowską Medycynę: ruszyły wyjątkowe licytacje! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Fundacja Wspieramy Kutnowską Medycynę, która powstała w marcu bieżącego roku, rozpoczęła sprzedaż wyjątkowych przedmiotów ofiarowanych przez znane osoby. Wylicytować można m.in. gadżety z autografami, a to dopiero początek.

- Obecnie dysponujemy około 40 podarunkami od artystów, twórców, muzyków, sportowców, celebrytów, kolekcjonerów i pasjonatów z całej Polski. Wszystkie one mogą stać się wspaniałymi prezentami dla Was lub dla osób Wam bliskich - piszą przedstawiciele Fundacji.

Aukcje dostępne są w serwisie Allegro Charytatywni, który gwarantuje uczciwość podmiotów tworzących aukcje. Póki co dostępnych jest 5 przedmiotów - w tym autografy mistrzów w skokach narciarskich, podpisany przez Organka album "Czarna Madonna", czy słynna już makieta katedry Notre Dame w skali 1:110. Kolejne już są planowane, zaglądajcie na stronę, by być na bieżąco.

- Bardzo prosimy o przesyłanie informacji o akcji Waszym znajomym z portali społecznościowych - dodają przedstawiciele Fundacji.

A my od siebie dodamy: licytujcie! Można nabyć niespotykane rzeczy, a jednocześnie pomóc szpitalowi.

Wspieramy Kutnowską Medycynę - co to za fundacja?

Celem fundacji jest wspieranie finansowo, instytucjonalnie oraz rzeczowo oddziałów medycyny wewnętrznej kutnowskiego szpitala samorządowego. Pierwszy cel szczegółowy, realizowany obecnie, to zdobycie środków finansowych na remont II Oddziału Chorób Wewnętrznych.

Fundacja będzie wspierać specjalizacje z medycyny wewnętrznej i pozostałe specjalizacje medyczne szpitala, promować wysokie standardy medyczne i organizacyjne, a także korzystanie z najnowocześniejszych metod diagnostycznych i terapeutycznych. Fundacja będzie również zaangażowana w organizowanie i mobilizowanie jak najszerszego wsparcia na rzecz pozyskania środków na wyżej wymienione cele, wspieranie ducha wolontariatu, aby tym samym stworzyć poczucie własności, odpowiedzialności i ugruntować społeczność lokalną oraz zapewnić wzorce dla innych przyszłych organizacji tego typu. W dalszej kolejności fundacja stawia sobie także za cel budowę i prowadzenie domu opiekuńczego dla osób w wieku emerytalnym będącego miejscem wdrażania nowoczesnych form opieki i aktywizacji osób w podeszłym wieku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE