Reklama

Wybory do Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

Opublikowano:
Autor:

Wybory do Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Prezydent Miasta Kutno ogłasza wybory do Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kutnie. Przedstawiciele organizacji pozarządowych i podmioty prowadzace dzialalność pożytku publicznego na terenie Kutna mogą oddawać swoje glosy na wcześniej zgłoszonych 28 kandydatów.Głosowanie na kandydatów do Rady Pożytku odbędzie się w dniach 10 - 24 października.

Wypełnione karty do głosowania należy składać do dnia 24 października do godz. 15:30 w kancelarii Urzędu Miasta Kutno.

Treść ogłoszenia Prezydenta Miasta Kutno o wyborach do Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kutnie oraz Karta do głosowania dostępne są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej w zakładce Organizacje pozarządowe – konsultacje, na stronie internetowej Urzędu Miasta Kutno: http://www.um.kutno.pl/page/158,komunikaty.html?id=87 oraz w pok. Nr 235, 401 oraz 410 Urzędu Miasta Kutno.

Przedstawicielami organizacji do Rady Pożytku zostanie 6 kandydatów, którzy w wyborach uzyskają największą ilość głosów. W przypadku równej liczby głosów zadecyduje losowanie przeprowadzone przez Prezydenta Miasta Kutno w obecności komisji wyborczej.

Wyniki głosowania, uwzględniające liczbę głosów uzyskanych przez poszczególnych kandydatów oraz informacje o osobach, które weszły w skład Rady Pożytku zostaną zamieszczone na stronie internetowej Urzędu Miasta Kutno w ciągu 14 dni od daty zakończenia głosowania.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE