Reklama

Reklama

Wycięte drzewa na Warszawskim Przedmieściu poróżniły mieszkańców

Opublikowano: śr, 15 lip 2015 12:39
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Z ogromnym oburzeniem mieszkańców ulicy Warszawskie Przedmieście spotkała się wycinka sześciu drzew naprzeciwko domów o numerze 5 i 5A. Kutnianie twierdzą, że nie mieli pojęcia o planowanej wycince. Dodają również, że drzewa nikomu nie przeszkadzały. Mieszkańcy twierdzą też, że wycinka drzew to nic innego jak niszczenie środowiska naturalnego, o które należy dbać zamiast pogarszać jego stan.

Reklama

W opozycji do rozzłoszczonych mieszkańców ulicy stoi osoba odpowiedzialna za wycięcie drzew. Właściciel sklepu mieszczącego się przy ul. Warszawskie Przedmieście, który wnioskował do Urzędu Miasta o pozbycie się drzew w pobliżu swojego sklepu przekonuje, że nie złamał prawa. Drzewa utrudniały mu poruszanie się na drodze do terenu sklepu, dlatego był zmuszony do podjęcia drastycznych kroków. O pozwolenie starał się od dwóch lat.

Rzecznik prasowy UM Joanna Brylska potwierdza słowa właściciela sklepu o legalności wycięcia drzew- wycinka odbyła się za zgodą miasta. Decyzja Starosty Kutnowskiego na usunięcie drzew została wydana w dniu 17 czerwca br. Wnioskodawca został zobowiązany do dokonania nasadzeń zastępczych w ilości 12 sztuk drzew w pasie drogowym ul. Warszawskie Przedmieście w terminie do 30 listopada br.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)