Reklama

Wygrana rocznika 2000 i młodszych z SMS Włocławek

Opublikowano:
Autor:

Wygrana rocznika 2000 i młodszych z SMS Włocławek - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W niedzielę o godzinie 14:00 zmierzyły się drużyny KS-u Kutno i SMS-u Włocławek. W naszym zespole zagrali zawodnicy z rocznika 2000 oraz 2001. Spotkanie zakończyło się wygraną chłopców z Kutna 4-2 (4-0).Jeżeli chodzi o grę naszego zespołu, to szczególnie w pierwszej połowie graliśmy dobrze, realizując nakreślone przez trenera założenia taktyczne. Między innymi zawodnicy dobrze skracali oraz zawężali pole gry. Dużo było podpowiedzi oraz dojrzałości w czasie gry, czego efektem była czterobramkowa przewaga.

W drugiej połowie zagrali zawodnicy, dla których w większości był to debiut. Jak na pierwsze ich spotkanie to trzeba powiedzieć, że było lepiej niż dobrze. Stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji, których jednak nie potrafiliśmy zamienić na bramki. Z każdym kolejnym meczem, gra naszej drużyny będzie wyglądała lepiej i lepiej.

Warto napisać też kilka słów jeżeli chodzi o drużynę z Włocławka. Tym młodym chłopcom (rocznik 2001) należą się słowa uznania. Od samego początku starali się grać piłką i po kilku ich akcjach, dłonie same składały się do braw. Ich zaangażowanie zostało nagrodzone dwoma trafieniami.

Za tydzień chłopcy z rocznika 2000 zagrają o godzinie 13:00 z Witonianką Witonia, zaś rocznik 2001 zagra o 10:30 z Mazurem Gostynin.

Kutno – SMS Włocławek
1-0 Markiewicz Kuba asysta Okrasiński Oskar
2-0 Walczak Mateusz asysta Świerczyński Damian
3-0 Świerczyński Damian asysta Igor Sobczak
4-0 Zapałowski Patryk asysta Markiewicz Kuba

Skład KS Kutno w I połowie: Zielona Czarek, Czernek Kuba, Kozarski Krzysiek, Woźniak Marek, Zapałowski Patryk, Sobczak Igor, Markiewicz Kuba, Świerczyński Damian, Filip , Okrasiński Oskar, Walczak Mateusz

Skład KS Kutno w II połowie: Jagiełło Dawid (Stempniak Dominik), Cieślak Filip, Kowalski Mateusz, Napierała Dawid, Zakrzewski Konrad, Florczak Michał, Janakowski Szymon, Pietrzak Norbert, Iwański Damian, Kopański Mateusz oraz Jasiek Leszczyński.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE