Reklama

Wyjątkowe upominki ze Święta Róży dla kutnian

Opublikowano:
Autor:

Wyjątkowe upominki ze Święta Róży dla kutnian - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Specjalnie dla Was Kutnowski Dom Kultury przygotował niezwykłe świętoróżane gadżety! Tak, żeby Święto Róży mogło być z Wami cały rok.

W specjalnej ofercie znajdą się: torba, magnes, koszulka i kalendarz. Będzie można je nabyć w Kutnowskim Domu Kultury, w sklepie Kasia i w cukierni Wasiakowie. Wszystkie gadżety będą cieszyć oko i dobrze służyć - szczególnie praktyczna torba. Całkiem możliwe, że macie już kilka pamiątek z wcześniejszych edycji, teraz więc czas uzupełnić ją o kolejne.

W tym roku po raz pierwszy kupić będzie można wyjątkowy kalendarz „Kutno - miasto Królowych Róż” na rok 2020. Ten niezwykły projekt składa się z 12 zdjęć wszystkich Królowych Róż na tle ważnych i najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Kutnie.
Sprzedaż rusza w trakcie Święta Róży, dlatego pamiętajcie, żeby zajrzeć do punktów KDK zanim wyjątkowe i różane gadżety zostaną wyprzedane. Szczególnie, że ceny są bardzo przystępne: magnes za 3 złote, torba w cenie 15 złotych oraz koszulka i kalendarz za 25 złotych każde.

Dodatkowo w Kutnowskim Domu Kultury będzie można także nabyć wydawnictwa płytowe i książkowe KDK.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE