Reklama

Wyjazd na Zielone Agro Show - Polskie Zboża

Opublikowano:
Autor:

Wyjazd na Zielone Agro Show - Polskie Zboża - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych już po raz jedenasty organizuje Międzynarodową Wystawę Rolniczą ZIELONE AGRO SHOW - POLSKIE ZBOŻA. Wystawa ponownie zagości w Kąkolewie, w gminie Grodzisk Wielkopolski, woj.wielkopolskie. Odbędzie się w dniu 26 maja. Po raz kolejny wyjazd w naszym regionie organizuje poseł Grzegorz Schreiber wraz z krośniewickim radnym Tomaszem Walczewskim.

ZIELONE AGRO SHOW to wystawa, która na stałe wpisała się do kalendarza imprez wystawienniczych. Jest pierwszą imprezą w Polsce poświęconą nowoczesnej technice i technologii produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła. Poza wystawcami oferującymi nowoczesne maszyny rolnicze odwiedzić można także firmy produkujące nasiona, nawozy, pasze i dodatki paszowe, folie rolnicze, elementy wyposażenia budynków inwentarskich oraz wiele innych.

ZIELONE AGRO SHOW - POLSKIE ZBOŻA to niepowtarzalna okazja dla rolników, aby w jednym miejscu obejrzeć, porównać i wybrać najlepsze maszyny dostępne na światowych rynkach. Korzystając z wiedzy i pomocy wystawców każdy ma możliwość zapoznania się z technologią zbioru, kosztem eksploatacji, a także wydajnością maszyn. Podczas tegorocznej edycji ZIELONE AGRO SHOW zwiedzający będą mieli również okazję obejrzeć pokazy bydła.

Szczegółowe informacje udzielane są w Biurze Poselskim Posła Grzegorza Schreibera, ul. Pl. Wolności 14 - tel 24 2540228 po godz. 16 lub u Tomasza Walczewskiego pod adresem e-mail: tomaszwalczewski@o2.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE