Reklama

Wypadek na "jedynce": są osoby ranne

Opublikowano:
Autor:

Wypadek na "jedynce": są osoby ranne - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Około godziny 9:00 do funkcjonariuszy kutnowskiej komendy policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym. Na 257 km autostrady A1 w kierunku Gdańska doszło do poważnego zdarzenia, w wyniku którego jego uczestnicy zostali poszkodowani.

W zdarzeniu udział brały 3 samochody. Najpierw do rowu wpadła ciężarówka. Kierowca osobówki, chcąc udzielić osobie poszkodowanej pomocy zatrzymał się za samochodem ciężarowym. W tę osobówkę uderzył natomiast inny uczestnik ruchu powodując kolizję. Jak się okazuje, kilka osób zostało rannych. Na miejscu obecnie pracuje straż pożarna, funkcjonariusze policji i Zespół Ratownictwa Medycznego. Droga w tym miejscu jest nieprzejezdna.

Droga w kierunku Gdańska jest zablokowana. Taka sytuacja utrzymać ma się ok. godziny, dopóki policja nie ustali okoliczności wypadku - informuje Kończak Karol, Informacja Drogowa Oddział w Bygdoszczy.

Na miejsce zadysponowane zostały 3 zastępy straży - 2 JRG Kutno i OSP Krzyżanów.

- Działania zabezpieczające jeszcze trwają. Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że w wyniku zdarzenia zostały poszkodowane cztery osoby. Mamy teraz jeszcze jedno zdarzenie w obrębie tego wypadku. Jeden zastęp prowadzi działania sprawdzające. Do drugiego zdarzenia doszło w obrębie Łęcyczy - informuje st. ktp. Zdzisław Pęgowski, oficer prasowy KP PSP Kutno.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE