Reklama

X jubileuszowe Spotkania Edukacyjne

Opublikowano:
Autor:

X jubileuszowe Spotkania Edukacyjne - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia 21 i 22 marca 2013 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kutnie odbędą się X Spotkania Edukacyjne.Ofertę edukacyjną przygotowało siedem szkół ponadgimnazjalnych: I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J.H. Dąbrowskiego, II LO im. J. Kasprowicza, Zespół Szkół Nr 1 im. St. Staszica, Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr A. Troczewskiego, Zespół Szkół Nr 3 im. Wł. Grabskiego, Zespół Szkół Nr 4 im. Z. Balickiego w Kutnie - Azorach oraz Zespół Szkół w Żychlinie, dla których organem prowadzącym jest Powiat Kutnowski.

Spotkanie jest adresowane do tysiąca gimnazjalistów, przed którymi stoi wybór kolejnej szkoły. Spotkania Edukacyjne mają pomóc im w podjęciu ważnej decyzji, dotyczącej dalszego kształcenia.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w dniu 21 marca od godz. 11:00 do godz. 13:00 oraz w dniu 22 marca od godz. 9:00 do godz. 12:00.

Już teraz uczniowie mogą zapoznać się z najnowszym informatorem edukacyjnym na rok 2013/14 opublikowanym na naszej stronie, w zakładce Oferta edukacyjna.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE