6:00 - Przybycie wolontariuszy doKutnowskiego Domu Kultury
6:30 - Wyjście wolontariuszy nazbiórkę publiczną
9:00 - 15:00 - Akcja Krwiodawstwo,pomiar cukru i cholesterolu - profilaktyka cukrzycy, chorobycywilizacyjnej SP ZOZ Kutno (KDK)
9:00 - 15:00 - BioenergoterapeutaEdward Książek łagodzenie bóli, masaż...
9:00 - 15:00 Przyszpitalna szkołarodzenia, oraz Pogotowie Laktacyjne (KDK)
9:00 - 15:00 - zdobnictwo obozowe ZHP Kutno (KDK)
10:00 - Uroczyste otwarcie XVIII FinałuWOŚP w Kutnie
10:00 - Gość sztabu WOŚP Kutno -Robert Kudelski
10:00 - 15:00 Oriflame, poradykosmetyczne
10:00 - 15:00 - Cykl akcjiprofilaktycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych (KDK)
10:00 - 15:00 - pokaz i wystawatwórczości artystów: rzeźba, wycinanka, haft (KDK)
10:00 - 15:00 - "Włosy inaczej"układanie włosów - warkoczyki (KDK)
10:00 - 15:00 - "Face painting"- malowanie twarzy (KDK)
10:00 - 15:00 - "Papieroweserduszko" Klub Origami-Kwadracik (KDK)
10:00 - 15:00 - pokaz i kurs węzłówżeglarskich Andrzej i Julia Orłow (KDK)
10:00 - 15:00 - trampolina i dmuchanazjeżdżalnia (KDK)
13:00 - 14:00 - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ZHP KUTNO (KDK)
Blok Muzyczny (Kutnowski DomKultury)
9:30 - koncert orkiestry OchotniczejStraży Pożarnej (KDK)
10:00 – 12:30 - Konkurs piosenki"Śpiewaj z misiem" ZHP - Hufiec Kutno (s. widowiskowa)
13:00 – 13:20 - Zespół saksofonowyz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. K. Kurpińskiego wKutnie (s. widowiskowa)
13:30 – 14:00 - ZbigBand (s.widowiskowa)
14:10 – 14:30 - Miłosz Trojak (s.widowiskowa)
14:40 – 15:10 - Wasteland (s.widowiskowa)
15:20 – 15:50 - V Stopień Zasilania(s. widowiskowa)
16:00 – 16:30 - Mind Corrosion (s.widowiskowa)
Blok Muzyczny (pl. Wolności)
17:00 - Lipali
18:00 - Ceti i Grzegorz Kupczyk
19:00 - GLAYZY - zespół z Czech
20:00 - Światełko do nieba
20:10 - Edwin Tarka - przeboje zmusicali
21:00 - Kasia Kowalska
Imprezy towarzyszące (09-01-2010Sobota)
9:00 - 15:00 - Turniej piłki nożnej wSP nr 4
17:00 - Mecz II Ligi Piłki KoszykowejAZS WSGK Kutno – MKS Skierniewice w SP nr 9
Imprezy towarzyszące (10-01-2010Niedziela)
10:00 - 16:00 Wystawa zdjęćmakrofotografia okolic Kutna Bogusław Czarnecki i GrzegorzZakrzewski (KDK)
10:00 - Turniejada sportowa klas III wSP. nr 4
10:00 - 12:30 - Strzelanie z wiatrówki(dziedziniec Muzeum Regionalnego)
10:00 - 12:00 - Orkiestra Dęta Stowarzyszenia Clonovia (dziedziniec Muzeum Regionalnego)
12:30 - 15:00 - Najemcy GrupyWczesnośredniowiecznej Tangniost Tangrisnir (dziedziniec MuzeumRegionalnego)
11:00 - 13:00 Pokaz sprzętu AMZ Kutnoul. Królewska
11:00 - 13:00 Drabina Strażacka ul.Królewska
15:00 - Pokaz ratownictwa PaństwowaStraż Pożarna i Maltańska Służba Medyczna (pl. Piłsudskiego); poczęstunek grochówką (pl.Piłsudskiego)
Uwaga – program może jeszcze ulec zmianie!
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Sztab Kutno, http://wosp.kutno.pl