Kutno:
10 stycznia:
6:00 - Przybycie wolontariuszy do Kutnowskiego Domu Kultury
6:30 - Wyjście wolontariuszy na zbiórkę publiczną
9:00 - 15:00 - Akcja Krwiodawstwo, pomiar cukru i cholesterolu - profilaktyka cukrzycy, choroby cywilizacyjnej SP ZOZ Kutno (KDK)
9:00 - 15:00 - Bioenergoterapeuta Edward Książek łagodzenie bóli, masaż...
9:00 - 15:00 Przyszpitalna szkoła rodzenia, oraz Pogotowie Laktacyjne (KDK)
9:00 - 15:00 - zdobnictwo obozowe ZHP Kutno (KDK)
10:00 - Uroczyste otwarcie XVIII Finału WOŚP w Kutnie
10:00 - Gość sztabu WOŚP Kutno - Robert Kudelski
10:00 - 15:00 Oriflame, porady kosmetyczne
10:00 - 15:00 - Cykl akcji profilaktycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych (KDK)
10:00 - 15:00 - pokaz i wystawa twórczości artystów: rzeźba, wycinanka, haft (KDK)
10:00 - 15:00 - "Włosy inaczej" układanie włosów - warkoczyki (KDK)
10:00 - 15:00 - "Face painting" - malowanie twarzy (KDK)
10:00 - 15:00 - "Papierowe serduszko" Klub Origami-Kwadracik (KDK)
10:00 - 15:00 - pokaz i kurs węzłów żeglarskich Andrzej i Julia Orłow (KDK)
10:00 - 15:00 - trampolina i dmuchana zjeżdżalnia (KDK)
13:00 - 14:00 - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ZHP KUTNO (KDK)
Blok Muzyczny (Kutnowski Dom Kultury)
9:30 - koncert orkiestry Ochotniczej Straży Pożarnej (KDK)
10:00 – 12:30 - Konkurs piosenki "Śpiewaj z misiem" ZHP - Hufiec Kutno (s. widowiskowa)
13:00 – 13:20 - Zespół saksofonowy z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. K. Kurpińskiego w Kutnie (s. widowiskowa)
13:30 – 14:00 - ZbigBand (s. widowiskowa)
14:10 – 14:30 - Miłosz Trojak (s. widowiskowa)
14:40 – 15:10 - Wasteland (s. widowiskowa)
15:20 – 15:50 - V Stopień Zasilania (s. widowiskowa)
16:00 – 16:30 - Mind Corrosion (s. widowiskowa)
Blok Muzyczny (pl. Wolności)
17:00 - Lipali
18:00 - Ceti i Grzegorz Kupczyk
19:00 - GLAYZY - zespół z Czech
20:00 - Światełko do nieba
20:10 - Edwin Tarka - przeboje z musicali
21:00 - Kasia Kowalska
Imprezy towarzyszące (9 stycznia, sobota):
9:00 - 15:00 - Turniej piłki nożnej w SP nr 4
17:00 - Mecz II Ligi Piłki Koszykowej AZS WSGK Kutno – MKS Skierniewice w SP nr 9
Imprezy towarzyszące (10 stycznia, niedziela):
10:00 - 16:00 Wystawa zdjęć makrofotografia okolic Kutna Bogusław Czarnecki i Grzegorz Zakrzewski (KDK)
10:00 - Turniejada sportowa klas III w SP. nr 4
10:00 - 12:30 - Strzelanie z wiatrówki (dziedziniec Muzeum Regionalnego)
10:00 - 12:00 - Orkiestra Dęta Stowarzyszenia Clonovia (dziedziniec Muzeum Regionalnego)
12:30 - 15:00 - Najemcy Grupy Wczesnośredniowiecznej Tangniost Tangrisnir (dziedziniec Muzeum Regionalnego)
11:00 - 13:00 Pokaz sprzętu AMZ Kutno ul. Królewska
11:00 - 13:00 Drabina Strażacka ul. Królewska
15:00 - Pokaz ratownictwa Państwowa Straż Pożarna i Maltańska Służba Medyczna (pl. Piłsudskiego); poczęstunek grochówką (pl. Piłsudskiego)
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Sztab Kutno, http://wosp.kutno.pl
Krośniewice:
9 stycznia, OSP Krośniewice:
17:00 - "Bogucha - miłość w pierogu zaklęta", przedstawienie w wykonaniu uczniów z Gimnazjum w Krośniewicach. Wstęp wolny
10 stycznia, OSP Krośniewice:
6:00 - zbiórka wolontariuszy w OSP
7:00 - wyjście wolontariuszy na teren gminy i miasta Krośniewice
9:30 - wyjście Kapeli „Krośniewiacy” na teren gminy i miasta Krośniewice
12:00 - sprzedaż ciast własnego wypieku przez panie z Klubu Seniora
13:00 - losowanie nagród w loterii fantowej - "Z miłości do dzieci i całej planety"
13:10 - malowanie obrazu przez Burmistrza Krośniewic i Dyrektorów
15:00 - aukcja namalowanego obrazu
Scena ul. 3-go Maja:
16:00 - rozpoczęcie
16:00 - 18:00 - występy zespołów lokalnych
18:00 - zespół ROCCO
19:00 - disco polo live - Bad Boys
19:50 - losowanie głównej nagrody w loterii
20:00 - światełko do nieba
20:30 - zakończenie
Żychlin, 10 stycznia:
Sala MGOKSiR, ul. Fabryczna 3:
10:00 - rozpoczęcie turnieju piłki halowej "Play Open 2010" o puchar Burmistrza Gminy Żychlin (hala sportowa przy gimnazjum)
16:00 - powitanie przez Burmistrza Gminy Żychlin i Dyrektor Domu Kultury
16:05 - 16:30 - występy taneczne dzieci i młodzieży
16:30 - 17:20 - koncert zespołu Bayer Band
17:20 - 18:10 - koncert zespołu Oxerr
18:15 - 19:15 - koncert zespołu Mistic (muzyka gregoriańska, kolędy) - na schodach Domu Kultury
19:20 - 19:50 - widowisko plenerowe Teatru Ognia przy Domu Kultury
19:50 - 20:00 - tort dla mieszkańców Żychlina
20:00 - 20:15 - "Światełko do nieba" (park przy Domu Kultury)
20:30 - 21:40 - koncert zespołu Kasa Chorych