Reklama

Z myślą o psach: woda i więcej koszy na nieczystości w Kutnie

Opublikowano:
Autor:

Z myślą o psach: woda i więcej koszy na nieczystości w Kutnie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Woda, ale nie w miskach, które coraz chętniej wystawiają przed budynki urzędy, sklepy, firmy czy instytucje kultury. Mowa o specjalnych urządzeniach, ƒ„wodopojach” dla czworonogów. Czy powstaną takie w Kutnie?

O to zawnioskował Robert Stępniewski, radny Rady Miasta Kutno. Z swej interpelacji zwrócił także uwagę, że na terenie miasta przdałoby się więcej koszy na psie odchody.

- Pokażmy, że jesteśmy miastem, któremu los zwierząt nie jest obojętny. Jak widzimy, klimat nam się zmienia, jest coraz cieplej, w tej sytuacji sprawa wydaje się słuszna, aby pomóc zwierzętom w tak gorące dni. Lokalizacja takich miejsc jest do ustalenia, ale głównie chodzi o miejsca, gdzie jest monitoring miejski - czytamy w treści pisma skierowanego do władz Kutna.

Urządzenie, o których mowa, to nic innego jak przymocowane do budynku, ogrodzenia itp. pojemniki z wodą, do których zwierzęta mają nieograniczony dostęp.

Radny poruszył przy okazji kwestię zbyt małej, jak pisze, liczby koszy na psie odchody.

- Dużo się mówi na temat sprzątania po swoich pupilach, a tak naprawdę nie ma gdzie wyrzucić tych odpadów. Mieszkańcy proszą o montaż większej liczby tych koszy - dodaje.

Zgadzacie się z tym?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE