Reklama

Z osiemnastki do aresztu

Opublikowano:
Autor:

Z osiemnastki do aresztu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowscy policjanci wyjaśniają okoliczności pobicia mężczyzny przez dwóch sprawców. Zdarzenie miało miejsce na 18 urodzinach mieszkańca gminy Oporów. Napastnicy to dwaj nieproszeni goście. Już po kilku minutach od zdarzenia zostali zatrzymani przez policjantów.Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 25 kwietnia 2015 roku w miejscowości Komadzyn w gminie Kutno odbywała się impreza urodzinowa jednego z mieszkańców gminy Oporów. Uroczystość z okazji 18 urodzin zaplanowano w remizie strażackiej dla określonej liczby gości. Około godziny 23.00 do budynku weszli dwaj mężczyźni.

Nie byli oni na liście zaproszonych osób, w związku z powyższym rodzice jubilata wyprosili ich na zewnątrz. Młodzi ludzie nie opuścili jednak posesji, dlatego ojciec organizatora imprezy wyszedł do nich prosząc o opuszczenie terenu remizy. W tym momencie obaj napastnicy zaczęli go bić pięściami a gdy ten się przewrócił kopać po całym ciele.

Następnie sprawcy oddalili się w stronę Kutna. O całym zdarzeniu zostali powiadomieni kutnowscy policjanci, którzy dzięki dokładnemu opisowi wyglądu napastników zatrzymali ich na terenie miasta. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Kutna w wieku 17 lat. Obaj byli nietrzeźwi. Mieli po około 1 promilu alkoholu w organizmie. Zostali zatrzymani. Dziś usłyszą zarzuty pobicia. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE