Reklama

Reklama

Za nami międzynarodowe wydarzenie w Kutnie. Było smacznie i sportowo! [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Za nami międzynarodowe wydarzenie w Kutnie. Było smacznie i sportowo! [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Zobacz
galerię
47
zdjęć

Udostępnij na:
Facebook
Wydarzenia Międzynarodowy piknik z softballem i baseballem zorganizowany został w miniony poniedziałek w Centrum Małej Ligii Baseballu. Równolegle z piknikiem rozgrywany był mecz baseballu między drużynami z Polski i Ukrainy.

Reklama

Na stoisku plenerowym przedstawiciele Powiatu Kutnowksiego rozdawali odblaski, watę cukrową oraz popcorn. Dzięki uprzejmości firmy Animex oraz Nadleśnictwa Kutno z siedzibą w Chrośnie, zorganizowano również ognisko dla młodzieży. 

W wydarzeniu uczestniczyli m.in.: starosta Daniel Kowalik, wiceprezydent Kutna - Zbigniew Wdowiak, członek zarządu Powiatu Kutnowskiego - Tomasz Walczewski,  wiceprzewodnicacy rady powiatu - Tomasz Marciniak, radny powiatowy Marek Drabik oraz radny miejski - Bartosz Czechowski. 

- Piknik był doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu wolnego. Softball i baseball to nie tylko sporty, które wymagają dużo ruchu, ale również umiejętności takich jak precyzja, skoordynowanie ruchów oraz szybkie reakcje. Wymienione umiejętności nie tylko przekładają się na zdrowie fizyczne, ale również psychiczne. Aktywność fizyczna ma pozytywny wpływ na samopoczucie, pomaga w radzeniu sobie z codziennym stresem oraz pozwala na lepsze funkcjonowanie w życiu codziennym.  – komentuje wydarzenie starosta Daniel Kowalik.

W podobnym tonie wypowiadał się członek zarządu powuatu, Tomasz Walczewski. 

- Organizacja takiego pikniku to doskonała okazja do integracji społeczności lokalnej. Spotkania takie sprzyjają nawiązywaniu nowych znajomości oraz budowaniu relacji między różnymi grupami społecznymi. 

Uczestnicy pikniku mieli także możliwość spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku, które zorganizował Marek Drabik Radny Rady Powiatu.

- Warto zwrócić uwagę, że sport i aktywność fizyczna to nie tylko rozrywka, ale również szansa na zdrowe życie i lepsze samopoczucie. Podczas pikniku dostępny był stół do teqball, by każdy z uczestników mógł spróbować swoich sił w tej grze – dodaje Tomasz Marciniak, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kutnowskiego.

 Wydarzenie przebiegało w sportowej i miłej atmosferze. Piknik na żywo transmitowany był przez Petera Caliendo Vice Presidenta w Caliendo Sports International na stronach amerykańskich.

- Dziękuję wszystkim, szczególnie moim przyjaciołom z Ukrainy - minęło 5 lat od naszego ostatniego spotkania i jestem bardzo szczęśliwy, że spotykamy się tutaj, w Kutnie. Jestem bardzo szczęśliwy i dziękuję wszystkim za przyjemność bycia tutaj. Życzę wam wszystkiego najlepszego. – tłumaczone z języka angielskiego, mówił Peter Caliendo Vice Presidenta w Caliendo Sports International.

Info: Powiat Kutnowski

WRÓĆ DO ARTYKUŁU
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy