Reklama

Reklama

Za oknem już jesień, a grzejniki zimne. Wiemy, kiedy w Kutnie rozpocznie się sezon grzewczy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Za oknem już jesień, a grzejniki zimne. Wiemy, kiedy w Kutnie rozpocznie się sezon grzewczy - Zdjęcie główne

Kiedy w Kutnie rozpoczyna się sezon grzewczy? | foto poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Przed nami jeszcze dwa dni kalendarzowego lata, lecz aura już od dłuższego czasu przygotowuje nas na nadchodzącą jesień. Wychodząc z domów, lekkie ubrania zamieniamy na kurtki i płaszcze, a w mieszkaniach coraz częściej wskakujemy pod ciepły koc. Kaloryfery nie wróciły bowiem jeszcze z kilkumiesięcznego urlopu. Kiedy w Kutnie zaczną w końcu grzać?

Reklama

Spadek temperatur wyraźnie daje nam do zrozumienia, że lato 2021 przeszło już do historii. Od kilku dni na dworze jest z reguły chłodno i ponuro, nie brakuje deszczy i podmuchów zimnego wiatru. W dzień słupki rtęci wskazują niewiele ponad 10 stopni Cejsjusza, zaś w nocy zatrzymują się nawet na 4 kreskach. Co za tym idzie, coraz chłodniej robi się również w naszych czterech kątach.

Taki obrót spraw nasuwa kutnianom pytanie: kiedy w naszym mieście rozpocznie się sezon grzewczy? Jak się dowiadujemy, ruszy on lada dzień, bo... już jutro, tj. 21 września.  Z informacji przekazanych nam przez RSM Pionier wynika, że dziś zapadła decyzja w tej sprawie, jutro pracownicy ECO Kutno zakasają rękawy i rozpoczną rozkręcanie zaworów. Z przyczyn technicznych trzeba liczyć się z tym, że w niektórych budynkach kaloryfery zaczną grzać z 2-, maksymalnie 3-dniowym opóźnieniem. Niemniej, już jutro większość kutnian będzie mogła odetchnąć z ulgą - sezon grzewczy rusza pełną parą!

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy