Reklama

Zaatakował nożem konkubinę

Opublikowano:
Autor:

Zaatakował nożem konkubinę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowscy policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca Kutna, który nożem zaatakował swoją byłą konkubinę i jej znajomego. Mężczyzna usłyszał zarzuty zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności. 2 września 2016 roku około godziny 23.00 oficer dyżurny kutnowskie komendy otrzymał zgłoszenie telefoniczne z informacją, że w miejscowości Ktery sprawca zaatakował nożem swoją byłą konkubinę oraz mężczyznę, który był w jej towarzystwie.

Na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że 26-letni mieszkaniec Kutna przyjechał autobusem miejskim do Kter w towarzystwie nieznanego mężczyzny. Sam poszedł w rejon parku, gdzie spotkał swoją byłą konkubinę, która wspólnie ze swoim znajomym siedziała w samochodzie opel vectra.

Ponieważ kobieta nie chciała otworzyć zamkniętego pojazdu sprawca wybił szybę w oplu, wpuścił gaz do wnętrza pojazdu i otworzył drzwi. Podczas wywołanej awantury zadał kilka ciosów nożem mieszkance Kter oraz będącemu w jej towarzystwie mieszkańcowi gminy Krzyżanów. Następnie napastnik z kolegą, odjechał autobusem miejskim w kierunku Kutna.

O ustaleniach policjantów został poinformowany oficer dyżurny, który polecił patrolom będącym w służbie zatrzymanie sprawcy. O godzinie 23.15 w miejscowości Nowa Wieś patrol umundurowanych policjantów zauważył autobus miejski, w którym znajdował się nożownik oraz jego kolega. Zostali oni zatrzymani i przewiezieni do kutnowskiej komendy. Obaj byli pod wpływem alkoholu. Policjanci w autobusie znaleźli porzucony nóż oraz pojemnik z gazem. Pokrzywdzonym została udzielona pomoc medyczna w kutnowski szpitalu. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

4 września 2016 roku 26-letni mieszkaniec Kutna usłyszał zarzuty zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 5. Postanowieniem prokuratury wobec mężczyzny zastosowano dozór policyjny i zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE