Zacięta walka przy Kościuszki. KS lepszy od Startu

Wydarzenia W ostatnim spotkaniu sparingowym przed rozpoczęciem rywalizacji na A klasowych boiskach KS Sand Bus Kutno podejmował na własnym boisku A klasowy Start Łódź. Podopieczni Sławomira Ryszkiewicza pokonali rywali 4-3, chociaż do przerwy przegrywali 1-2.

Spotkanie rozpoczęło się świetnie dla zespołu KS-u który już po dziesięciu minutach prowadził na stadionie przy ulicy Kościuszki 1-0 po strzale Bartosza Kaczora, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego. Radość kutnowskiego zespołu trwała jednak krótko. W 32 oraz 36 dwie bramki zdobyli bowiem zawodnicy Startu Łódź, którzy bezlitośnie wykorzystali karygodne błędy w defensywie drużyny z Kutna. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie i KS przegrywał 1-2.

Druga odsłona spotkania przyniosła ożywienie w poczynaniach KS-u. W 60 minucie wynik spotkania wyrównał Gracjan Sobczak, który strzałem z linii pola karnego pokonał bramkarza rywali. Cztery minuty później ewidentny błąd przy wprowadzaniu piłki do gry popełnił goalkeeper gości. Do piłki dopadł wprowadzony po przerwie Adrian Bartczak i bez problemów umieścił ją w siatce. W 70 minucie kutnowska defensywa sprawiła kolejny prezent drużynie Startu i na tablicy wyników wyświetlił się wynik remisowy 3-3. Ostatnie słowo należało jednak do podopiecznych Sławomira Ryszkiewicza, którzy po drużynowej akcji zadali decydujący cios w 75 minucie. Ze zdobytej bramki mógł się cieszyć Damian Ziemniak. Po 90 minutach KS Sand Bus Kutno pokonał Start Łódź 4-3.

KS Sand Bus Kutno - Start Łódź 4-3 (1-2)

1-0 10` Kaczor