Żaczki powalczą o wojewódzkie podium

Żaczki powalczą o wojewódzkie podium - Zdjęcie główne

WydarzeniaKoszykarki MKS Kutno U-12 zajęły drugie miejsce w półfinale wojewódzkiej ligi żaczek. Drużyna pokonała IUKS Lider Tomaszów Maz. 54:36, uległa jednak UKS Apis Będków 19:50. Najlepiej dla Kutna zagrała Anna Walicka, zdobywając 23 punkty. Zawody odbyły się w sobotę w hali kutnowskiej SP nr 9.fot. Żaczki MKS Kutno wraz z trenerką trener Karoliną Kociurską-Tomczak

24 kwietnia młode kutnianki będą rywalizować z Będkowem, Aleksandrowem Łódzkim i Pabianicami o miejsca na podium ligi sezonu 2009/2010. Turniej odbędzie się w Aleksandrowie Łódzkim.

Klasyfikacja końcowa półfinału: UKS Apis Będków, MKS Kutno, IUKS Lider Tomaszów Maz., MUKS Widzew Łódź.

Punktacja MKS Kutno: Karolina Kociurska-Tomczak – trener, zawodniczki: Anna Walicka – 23, Wiktoria Nowak – 18, Paulina Kacprowicz – 10, Małgorzata Lesicka – 6, Angelika Gabrysiak – 4, Natalia Sędziak – 2, Julita Rutkowska – 2, Klaudia Banasiak – 0, Klaudia Kubczak – 2, Natalia Szczepańska – 0, Martyna Trawińska – 6, Oliwia Woźniak – 0, Aleksandra Kajak – 0.