Reklama

Zadbaj o zdrowie! Graj w piłkę!

Opublikowano:
Autor:

Zadbaj o zdrowie! Graj w piłkę! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Sportowa przygoda, rywalizacja fair play i niezapomniane emocje - to wszystko czeka młodych piłkarzy podczas Powiatowego turnieju piłki nożnej dla dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat.

W piątek 20 maja na boiskach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie przy ul. Kościuszki 26 odbędzie się wyjątkowy turniej piłki nożnej dla uczniów powiatu kutnowskiego. Rywalizacja odbędzie się w trzech kategoriach wiekowych: dla uczniów szkół podstawowych, dla uczniów szkół gimnazjalnych oraz dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych. Każdą z jedenastu gmin powiatu kutnowskiego będzie reprezentować jedna drużyna. Zespoły, które zajmą pierwsze miejsca w swoich kategoriach otrzymają tytuł najlepszej drużyny w powiecie oraz wygrają atrakcyjne nagrody.

Nadal pozostają wolne miejsca dla drużyn, między innymi z gmin Krzyżanów, Oporów czy Strzelce. Informacje o wolnych miejscach drużyny mogą uzyskać u organizatora turnieju pod numerem telefonu 509-525-996 i pod adresem  mailowym: turniej@sportmm.com.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu kutnowskiego do wspólnego kibicowania młodym piłkarzom już od godz. 9:30.

Turniej jest organizowany w ramach projektu "Żyjesz dla siebie i innych - zadbaj o zdrowie", finansowanego z Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014 oraz ze środków budżetu państwa w ramach Programu PL13 "Ograniczenia społecznych nierówności w zdrowiu". Celem projektu jest poprawa zdrowia publicznego i ograniczenie społecznych nierówności w zdrowiu oraz zmniejszenie zachorowalności na choroby związane ze stylem życia na obszarze powiatu kutnowskiego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE