Reklama

Reklama

Zaginął Alex, Moto Mikołaj na czterech łapach. Kutnowscy Motocykliści proszą o pomoc

Opublikowano: 11 lutego 2020 19:55
Autor: toza

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia Zaginął Alex, wolontariusz na czterech łapach, który wspólnie z Kutnowskimi Motocyklistami niesie pomoc i uśmiech dzieciakom za sprawą akcji Moto Mikołaje. Poszukiwany jest także inny pies - Topór.

Reklama

- Alex i Topór to dwójka z naszej gromadki psów, niestety oboje z duszą wędrowników. Zawsze wracały po kilku godzinach. Tym razem jest inaczej. Wykorzystały moją nieobecności w niedzielę i prysnęły. Udało mi się je wytropić w lesie w Niedrzewiu w kierunku Osin. Ale moje poszukiwania nie przynoszą skutków. Tak wiec proszę Was o pomoc. Zarówno Alex jak i Topór są zachipowane oraz posiadają metalowe adresatki - napisali na facebooku Kutnowscy Motocykliści.

Numer kontaktowy: 607 438 500

Facebook Kutnowskich Motocyklistów: KLIK

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.