Reklama

Zajęcia taneczna z Anną Komorowską

Opublikowano:
Autor:

Zajęcia taneczna z Anną Komorowską - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia BAW SIĘ! RUSZAJ! SPALAJ KALORIE W NOWYM ROKU! ZAJĘCIA DLA KAŻDEGO! ANNA KOMOROWSKA ZAPRASZA NA SWOJE ZAJĘCIA W STREET DANCE STUDIO!Anna Komorowska - uczestniczyła w szkoleniach prowadzonych przez Inka Szymański Fitness School w zakresie SHAPE & STABILITY, MAGIC BAR, STEP, FLOOR. Zamiłowanie do fitnessu zrodziło się kilkanaście lat temu i do dziś jest jej pasją i stylem życia. W STREET DANCE STUDIO jest instruktorem fitnessu i poprowadzi zajęcia Aktywny Senior 50 +, 3w1 - aerobik - gimnastyka- taniec, 3w1 TURBO - oraz już wkrótce BASIC STEP.

3w1 - aerobik-gimnastyka-taniec to szalone zajęcia taneczno-fitnessowe stworzone w 2011 roku przez Joannę Zielińską, nauczyciela tańca i aerobiku, laureatkę prestiżowej nagrody Prezydenta Miasta Kutno w dziedzinie kultury, za wybitne osiągnięcia w dziedzinie i rozwoju tańca. Do tej pory utrzymują się na kutnowskich parkietach i mają duże powodzenie wśród pasjonatów tańca i różnych form fitness. Proste kroki taneczne, świetna kombinacja ruchów i motywująca muzyka. Wszystko to sprawia, że zajęcia są ciekawe i efektywne, ponieważ w tańcu traci się ogromną liczbę kalorii. Zajęcia składają się również z ćwiczeń skupiających się szczególnie na dolnych partiach ciała oraz brzuchu.Podczas zajęć nauczycie się dynamicznie i ekspresyjnie łączyć różne style tańca, które można wykorzystać w zwykłych zajęciach fitness jak i w klubie. To zajęcia dla tych, którzy lubią fitness i taniec oraz super zabawę. Naprzemienne ruchy, szybsze i wolne pomagają spalać tkankę tłuszczową, a atmosfery na zajęciach nie da się opisać.
Termin i miejsce zajęć:
Kutnowski Dom Kultury
Wtorek: 19.00-20.00 - sala baletowa 019B
Środa: 19.30-20.30 - sala baletowa 016A
Piątek: 18.30-19.30- sala baletowa 019B
Instruktor: Anna Komorowska,
Koszt:
4x60 minut - 35zł/miesiąc
8x60 minut - 50zł/miesiąc
12x60 minut - 70zł/miesiąc

3w1 TURBO - super spalanie - modelowanie - wzmacnianie - To kombinacja ćwiczeń wzmacniających i cardio. Zajęcia nastawione są na spalanie kalorii i modelowanie całego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem ud, pośladków, a także brzucha. Regularna aktywność gwarantuje szczupłą sylwetkę, wzmocnione ciało, a przede wszystkim poprawę kondycji i dobre samopoczucie. Zajęcia startują już 3 LUTEGO! Spiesz się ilość miejsc jest ograniczona. PIERWSZE ZAJĘCIA POKAZOWE SĄ DARMOWE!
Termin i miejsce zajęć:
Kutnowski Dom Kultury
Wtorek: 18.00-19.00 - sala baletowa 019B
Instruktor: Anna Komorowska,
Koszt:
4x60 minut - 40zł/miesiąc


AKTYWNY SENIOR 50 + - Znasz osobę, która ma ochotę się poruszać, ale aerobik to dla niej zbyt wiele? Jeśli tak, to stworzyliśmy zajęcia, na których nawet osoby starsze będą mogły zaczerpnąć ruchu. Jest to kurs dla osób spragnionych aktywności, będących powyżej 50 roku życia, oraz dla tych, dla których klasyczne ćwiczenia aerobiczne są zbyt intensywne i szybkie. WYJDŹ Z DOMU! TAŃCZ! Zajęcia łączą elementy tańca z ćwiczeniami kładącymi szczególny nacisk na prozdrowotne aspekty tańca i ruchu. Wiadomo, że taniec jest zdrowy, ale dla osób po 50 roku życia może być zbawienny, ponieważ dodaje wigoru i radości życia! STREET DANCE STUDIO to pierwsza Szkoła Tańca w Kutnie, która stworzyła zajęcia taneczne dla seniorów w tym mieście, ponad 5 lat temu. Zapraszamy wszystkie chętne osoby do ruchu, tańca, wspaniałej zabawy i odpoczynku psychicznego!
Termin i miejsce zajęć:
Kutnowski Dom Kultury
Poniedziałek - 15.00-16.00- sala baletowa 016A
Środa - 16.00-16.30 - sala baletowa 016A
Instruktor: Anna Komorowska,
Koszt:
4x60 minut - 25zł/miesiąc
4x60 minut + 4x30 minut - 35zł/miesiąc

ZAPISY: STREET DANCE STUDIO Joanna Zielińska 723-319-518, j.zielinska90@interia.pl
Info: www.sds.net.plv

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE