Reklama

Zajęcia taneczne dla mam z dziećmi

Opublikowano:
Autor:

Zajęcia taneczne dla mam z dziećmi - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowski Dom Kultury i Studio Tańca Alibi zapraszają mamy i ich dzieci na wspólne zajęcia taneczne, które są propozycją na aktywne spędzanie wolnego czasu z dzieckiem. Taniec to zdrowie! Tylko jak przekonać do tego malucha? Dzieci uczą się przez naśladowanie innych, dlatego zacznij od siebie i tańcz! Bądź najlepszym wzorem dla swojego dziecka i tańcz razem z nim. Dla wszystkich mam, które chcą spędzać czas ze swoją pociechą, a jednocześnie nie chcą rezygnować ze swoich dotychczasowych aktywności Studio Tańca Alibi przygotowało dwie propozycje:

ZAJĘCIA DLA MAM Z DZIEĆMIZUMBA DLA MAM Z DZIEĆMI

Zumbowe szleństwo dla dzieci za darmo. Ćwiczysz razem ze swoim dzieckiem a płacisz tylko za siebie. Grupa wiekowa: dzieci od 4 do 12 lat + mama

Zumba jest łatwa i zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowy, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Dlatego na te zajęcia możesz przyjść z dzieckiem i wspólnie z nim świetnie się bawić.

Zumba to fuzja tańca i aerobiku zainspirowana latynoskimi rytmami. Dzięki Zumbie poznasz wiele latynoskich międzynarodowych rytmów, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist i wiele innych.

Termin zajęć: wtorek 17:00 - 17:45 (stara sala baletowa w KDK u)
Czas zajęć: 45 min
Koszt:
30 zł/ miesiąc + darmowy karnet na dowolne zajęcia taneczne dla mamy i dziecka
10 zł-pojedyńcze wejście

"MAMA I JA" (TAŃCE I ZABAWY Z MAMĄ)

Grupa wiekowa: dzieci od 3 do 4 lat + mama

"Mama i ja" to propozycja na aktywne spędzanie wolnego czasu maluchów z mamą. Formuła zajęć zakłada, że uczestniczyć w nich będzie dziecko i jego mama, która pełni rolę partnera tanecznego.

Podczas zajęć Wasze pociechy mogą uwolnić nadmiar energii i rozwijać się poprzez zabawę, która jest najlepszym sposobem na naukę w ich wieku. Elementy rytmiki, tańca, ruchu, zabawy i nieskomplikowane ćwiczenia fizyczne pomagają rozwijać u dzieci pamięć, wyczucie rytmu, spostrzegawczość, wrażliwość muzyczną i koordynację ruchową. Ponadto dzieci mają możliwość poznać swoich rówieśników i zdobywać nowe doświadczenia, stymulujące prawidłowy rozwój emocjonalny i społeczny, pomagając im uporać się z nadmierną ruchliwością czy też brakiem koncentracji i uwagi.

Tanecznie i zabawnie – to dewiza tych zajęć, które z czasem staną się samodzielnymi.

Termin zajęć: poniedziałek godz.16:15 - 16:50 (nowa sala baletowa w KDKu)
Koszt:
30 zł/ miesiąc + darmowy karnet na dowolne zajęcia taneczne dla mamy i dziecka
10 zł-pojedyńcze wejście

Miejsce zajęć:Kutnowski Dom Kultury
Informacje i zapisy: Dorota Ciołkowska tel. 504-927-481
szczegóły na: www.studiotancaalibi.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE