Reklama

Reklama

Zakończenie grantu oświatowego w Niezapominajce

Opublikowano: czw, 30 kwi 2015 17:01
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W kwietniu 2015 roku w Przedszkolu Miejskim nr 17 „Niezapominajka” w Kutnie zakończyła się realizacja grantu oświatowego w zakresie stymulowania i kształtowania prawidłowych emocji i zachowań u dzieci w wieku przedszkolnym pt.: „Porusz Emocje”. W projekcie edukacyjnym uczestniczyły dzieci 4-letnie z grupy V. Autorkami grantu były nauczycielki: Agnieszka Szatkowska i Dorota Mikulska. Była to już druga edycja projektu edukacyjnego, w którym realizowane były treści z zakresu edukacji emocjonalnej w przedszkolu. W czasie grantu dzieci zdobyły wiedzę i umiejętności w zakresie wyrażania i określania emocji. Odczytywały stany emocjonalne u siebie i swoich kolegów a także nazywały własne uczucia za pomocą języka ciała.

Reklama

Ostatnie zajęcia miały charakter warsztatowy. Dzieci przy udziale rodziców przedstawiły za pomocą zabaw i gier edukacyjno-terapeutycznych swoje umiejętności zdobyte na zajęciach. W podsumowaniu grantu oświatowego uczestniczyła pani wicedyrektor przedszkola Dorota Bonawenturczak, która wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy i słodkie niespodzianki.

Słowa podziękowania skierowane zostały również do rodziców za ich aktywne uczestnictwo w warsztatach i owocną współpracę.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)