Reklama

Reklama

Zakończenie roku szkolnego w Strzegocinie

Opublikowano: ndz, 28 cze 2015 12:03
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 26 czerwca 2015 r. dobiegł końca kolejny rok szkolny. Był to rok wytężonej pracy, licznych wyzwań i wielu sukcesów. Zwieńczeniem jest świadectwo, które dziś z rąk wychowawców odebrali uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Strzegocinie. Pani Dyrektor podsumowała kończący się rok szkolny, przedstawiła efekty pracy, najważniejsze osiągnięcia, wyróżniła najpilniejszych i najbardziej pracowitych uczniów. Listy gratulacyjne i podziękowania odebrali również rodzice, którzy przez cały rok szkolny aktywnie angażowali swój wolny czas w pracę naszej placówki.

Reklama

Podczas tej uroczystości nastąpiło oficjalne pożegnanie pani dyrektor Jadwigi Wesołowskiej, która po 37 latach nieprzerwanej pracy w Szkole Podstawowej w Strzegocinie odchodzi na emeryturę. Pani Beata Jurkowska-Przybysz, która od września 2015r. będzie pełniła funkcję dyrektora, w imieniu całej społeczności szkolnej pożegnała przechodzącą na emeryturę Panią Dyrektor. Wyraziła ogromną wdzięczność, gdyż w każdej sytuacji mogliśmy liczyć na jej pomoc w dokonywaniu właściwych wyborów. Mimo wielu własnych zajęć i trosk miała czas dla nas, dodając otuchy i pomagając znaleźć właściwe rozwiązania.

Swoje życzenia przekazał obecny na uroczystości wójt Gminy Kutno pan Jerzy Bryła i pani Zofia Andrzejczyk kierownik GZ ds. OPP oraz przedstawiciele rodziców i uczniów naszej szkoły.

Pani Dyrektor nie kryjąc wzruszenia podziękowała wszystkim za życzenia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)