Reklama

Reklama

Zakwalifikowano projekty do głosowania w ramach KBO

Opublikowano: pon, 12 paź 2015 19:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 4 października zakończyła się weryfikacja projektów, jakie wpłynęły w tym roku do Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Tym samym rozpoczął się trzeci już etap KBO, czyli otwarte spotkania. W związku z tym w Urzędzie Miasta Kutno odbyło się pierwsze spotkanie Zespołu ds. Budżetu Obywatelskiego, na którym zakwalifikowano projekty do głosowania. Spotkaniu przewodniczył naczelnik Wydziału Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta Michał Adamski.

Reklama

Na spotkaniu pojawili się nie tylko członkowie zespołu, ale również wnioskodawcy projektów. Wszyscy mieli okazję zapoznać się z pomysłami zgłoszonymi do KBO, mogli również zadawać pytania dotyczące poszczególnych projektów.

Do Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego wpłynęło wprawdzie mniej projektów niż w roku ubiegłym, jednak więcej niż rok temu zostało zakwalifikowanych do głosowania. Na 52 projekty 50 oceniono pozytywnie, jeden z nich został wcześniej wycofany przez wnioskodawcę, a jeden z nich uzyskał opinię negatywną. Ich pełna lista jest dostępna na stronie KBO, a głosowanie rozpocznie się 23 listopada.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)