Reklama

Reklama

Zamieszkaj na "Nowym Łąkoszynie". Pionier kończy I etap inwestycji

Opublikowano: 19 lutego 2021 13:21
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Trwa realizacja inwestycji RSM PIONIER w Kutnie pn. „Osiedle budynków wielorodzinnych Nowy Łąkoszyn ”. W najbliższym czasie zakończony zostanie etap I, który zakładał budowę dwóch budynków wielorodzinnych z łączną liczbą 51 mieszkań o powierzchni od 40 m2 do 65 m2. Oprócz samych budynków, wykonana została również niezbędna infrastruktura techniczna, drogi i parkingi.

Reklama

- Zamierzamy zrealizować sześć podpiwniczonych cztero–, pięcio–, ewentualnie sześciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Łącznie powstanie osiedle na około 224 mieszkania w mocno zróżnicowanej strukturze i powierzchni od ok. 40 m2 do ok. 65 m2 . Ponadto przygotowanych zostanie 240-265 miejsc parkingowych. Parkingi ulokowano poza strefą wewnętrzną między budynkami pozostawiając zielone atria jedynie dla potrzeb rekreacji mieszkańców. Na osiedlu znajdować się będzie także nowoczesny plac zabaw z urządzeniami dla dzieci w różnym wieku oraz siłownia zewnętrzna dla dorosłych – mówi Krzysztof Matusiak, zastępca prezesa zarządu RSM PIONIER w Kutnie. 

Planowane osiedle to naturalna kontynuacja istniejącego w tej części miasta zespołu budynków wielorodzinnych sprzed lat. Będzie można dojechać do niego bezpośrednio od ulicy Bukowej, a do poszczególnych bloków poprzez projektowane drogi osiedlowe. 

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców „Nowym Łąkoszynem”, w grudniu 2020 r. rozpoczęła się realizacja II etapu inwestycji. Zakłada on budowę trzeciego budynku wielorodzinnego, w którym znajdować się będzie łącznie 55 mieszkań  o powierzchni od 40  m2 do 65 m2..  Planowany termin przekazania kluczy przyszłym lokatorom to pierwsza połowa 2022 r.

Osoby zainteresowane nabyciem mieszkania w II etapie inwestycji prosimy o kontakt z działem technicznym/gzm RSM PIONIER pod nr telefonu  24 355 26 19 lub drogą elektroniczną [email protected]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE