Reklama

Zamieszkaj na "Nowym Łąkoszynie". RSM „PIONIER” rozpoczyna zapisy na III etap inwestycji.

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Sukces pierwszego etapu inwestycji, błyskawiczna sprzedaż mieszkań w II etapie oraz duże zapotrzebowanie na nowe mieszkania w Kutnie, to argumenty, które pozwalają RSM PIONIER w Kutnie rozpocząć nabór zainteresowanych zakupem mieszkania w kolejnym III etapie inwestycji pod nazwą "Nowy Łąkoszyn" w Kutnie.

- Nowoczesny wygląd, atrakcyjna lokalizacja, dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz liczne udogodnienia dla mieszkańców takie jak windy czy komórki lokatorskie to tylko niektóre z licznych zalet budynków "Nowego Łąkoszyna" - mówi Krzysztof Matusiak, wiceprezes RSM "Pionier". - Wysoka jakość oddawanych mieszkań, niezbędna infrastruktura oraz zaufanie do RSM PIONIER stanowią podstawy do tego by twierdzić, iż kolejny etap inwestycji podobnie, jak poprzednie będzie cieszył się dużym zainteresowaniem obecnych oraz przyszłych mieszkańców Kutna - dodaje K. Matusiak. 

Zainteresowanych zakupem mieszkania, zapraszamy do złożenia podania w biurze Spółdzielni przy ul. Staszica 21 pok. 18 lub przesłanie ich drogą elektroniczną na adres e-mail [email protected] Podania przyjmowane będą od 22.12.2021. od godz. 7.00. W podaniu prosimy podać swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko, nr telefonu lub adres e-mail oraz wskazać jakim metrażem mieszkania są Państwo zainteresowani).  

Przypomnijmy, że w marcu br. zakończony został I etap inwestycji „Nowy Łąkoszyn” w ramach którego powstały dwa budynki mieszkalne wielorodzinne z łączną liczbą 51 mieszkań o pow. od 40 do 65 m2. Obecnie trwają prace związane z budową  trzeciego budynku „C” w którym znajdować  się będzie 55 mieszkań o  łącznej powierzchni 2798 m2. Mieszkania podobnie, jak w I etapie sprzedane zostały w ekspresowym tempie. Planowany termin przekazania kluczy przyszłym lokatorom to pierwsza połowa 2022 r.

Budynek „D” stanowić będzie kontynuację planowanego utworzenia przez Spółdzielnię osiedla budynków wielorodzinnych mieszkaniowych przy ul. Bukowej i Dębowej w dzielnicy Łąkoszyn w Kutnie. Docelowo planuje się powstanie sześciu podpiwniczonych budynków wielorodzinnych z łączną liczbą 224 mieszkań w zróżnicowanej strukturze o powierzchni od 40 do 65 m2.

Planowane osiedle to naturalna kontynuacja istniejącego w tej części miasta zespołu budynków wielorodzinnych sprzed lat.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE