Reklama

Zapadnięte studzienki na Łęczyckiej zmorą kierowców - czy zostaną wyremontowane?

Opublikowano:
Autor:

Zapadnięte studzienki na Łęczyckiej zmorą kierowców - czy zostaną wyremontowane? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ulica Łęczycka przechodziła remont zaledwie 3,5 roku temu, a już od jakiegoś czasu zmotoryzowani mieszkańcy Kutna notorycznie narzekają na pozapadane studzienki kanalizacyjne, których zresztą na tej ulicy znajduje się nad wyraz dużo. Do Urzędu Miasta trafiła interpelacja w tej sprawie. Czy uda się rozwiązać ten problem?

- Zgłaszam interwencję mieszkańców Kutna, dotyczącą zapadniętych studzienek kanalizacyjnych na ul. Łęczyckiej. Kilka lat temu po modernizacji ulicy dokonano regulacji studzienek kanalizacyjnych, obecnie kilkanaście spośród nich zapadło się skutecznie utrudniając poruszanie się pojazdów po części jezdnej ulicy - pisze w interpelacji radny Rafał Jóźwiak.

Kilka dni temu urzędnicy ustosunkowali się do wniosku.

- W odpowiedzi na Pana interpelację z dnia 20.12.2018 r. w sprawie zapadniętych studzienek kanalizacyjnych na ul. Łęczyckiej, uprzejmie informuję, że temat ten został przekazany Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Kutnie. Ustalono, że zakład ten dokona szczegółowych oględzin, dokona niezbędnych pomiarów i zaproponuje sposób naprawy z uwzględnieniem kosztów oraz utrudnień w ruchu. Uwzględniając te informacje podjęta zostanie decyzja o sposobie sfinansowania zadania i terminie realizacji - czytamy w odpowiedzi na interpelację, której udzielił zastępca prezydenta, Jacek Boczkaja.

Jak do sprawy odniesie się PWiK i jaki sposób naprawy zaproponuje? O odpowiedzi poinformujemy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE