Reklama

Zapomniana część Kutna? „Deficyt atrakcji i usprawnień dla mieszkańców”

Opublikowano:
Autor:

Zapomniana część Kutna? „Deficyt atrakcji i usprawnień dla mieszkańców” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Brak atrakcji organizowanych przez Miasto Kutno i instytucje mu podległe oraz brak udogodnień dla mieszkańców. Taki wniosek wysnuwa się na podstawie treści pisma jednego z radnych, który, z nadzieją na poprawę takiego stanu rzeczy, zwrócił się do władz.

Wyrównywanie szans mieszkańców terenów oddalonych od centrum - to powód, dla którego prezydent Kutna mógłby przychylić się do wniosku radnego Roberta Feliniaka. W interpelacji złożonej na biurko Zbigniewa Burzyńskiego zwraca się w imieniu mieszkańców osiedli „za torami” umieszczenia tam chociażby stacji roweru publicznego.

- Występując na wniosek mieszkańców dzielnicy „za torami” zwracam się z wnioskiem do Prezydenta Miasta Kutno o umiejscowienie nowej lub przeniesienie innej, najmniej użytkowanej, stacji wypożyczania rowerów na ul. Konduktorską przy dawnej Szkole Podstawowej Nr 5 - czytamy w jej treści.

Jak argumentuje Feliniak, w tej części miasta jest duży deficyt atrakcji i usprawnień, które oferuje Miasto Kutno swoim mieszkańcom. Umiejscowienie stacji roweru publicznego na tym terenie wpisało by się, jego zdaniem, znakomicie w ogólnopolską tendencję wyrównywania szans mieszkańców terenów oddalonych od centrów miast.

O odpowiedzi prezydenta na wniosek poinformujemy niezwłocznie. A Wy co o tym myślicie? Przydałaby się tam stacja wypożyczanania rowerów?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE