Reklama

Zawody pływackie

Opublikowano:
Autor:

Zawody pływackie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Uczniowski Klub Sportowy "Delfinek" w Kutnie, AG Trening oraz Aquapark Kutno zapraszają wszystkich miłośników pływania na zawody pływackie organizowane w dniu 18 grudnia 2014r. Do zaciętej rywalizacji na basenie sportowym staną zawodnicy sekcji pływackiej UKS "Delfinek" w Kutnie w ramach IV urodzin UKS "Delfinek", na co dzień podopieczni trenerów Anny Szczepańskiej i Jacka Kudła, reprezentujący Kutno na zawodach pływackich. Zawodnicy zmierzą się z konkurencjami: 50m stylem klasycznym, 100m stylem dowolnym i 100m stylem zmiennym.

Do zaciętej rywalizacji staną również dzieci biorące udział w programie "Umiem pływać" prowadzonym przez Andrzeja Grzegorka. Zawody te stanowią jednocześnie podsumowanie programu oraz okazję do sprawdzenia swoich umiejętności pływackich. Konkurencją w której wezmą udział to 25m stylem grzbietowym.

Całość prowadzić oraz sędziować będą: Anna Szczepańska, Kudła Jacek i Andrzej Grzegorek. START zawodów: UKS "Delfinek" w Kutnie 16:00, AG Trening "Umiem pływać" 16:30.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - Aquapark Kutno jak zawsze zapewnia wszystkim dzieciom biorącym udział w zawodach darmowe wejście na basen.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE