Reklama

Zbigniew Burzyński objął honorowym patronatem XIV edycję Szlachetnej Paczki

Opublikowano:
Autor:

Zbigniew Burzyński objął honorowym patronatem XIV edycję Szlachetnej Paczki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Szlachetna Paczka jest projektem pomocy bezpośredniej, w którym darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie. Adresy tych rodzin są pozyskiwane przez wolontariuszy, którzy działają lokalnie. Prezydent Miasta Kutno, Zbigniew Burzyński objął honorowym patronatem XIV edycję tego projektu.- Z prawdziwą przyjemnością i zaszczytem przyjąłem zaproszenie do objęcia honorowym patronatem XIV edycji Szlachetnej Paczki. Jest to fantastyczna akcja, dzięki której w całym kraju tysiące rodzin – osób starszych, samotnych, rodzin dotkniętych chorobą lub niepełnosprawnością, samotnych rodziców i rodzin wielodzietnych – otrzyma pomoc. Szlachetna Paczka jednoczy setki tysięcy osób: potrzebujących, wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców finansujących organizację projektu. Na stronie www.szlachetnapaczka.pl ruszyła internetowa baza rodzin w potrzebie. Wolontariusze Paczki w ponad 570 lokalizacjach w całej Polsce odnaleźli ponad 17 000 najbardziej potrzebujących rodzin - obwieszcza Zbigniew Burzyński, Prezydent Miasta Kutno.

- W Kutnie i powiecie kutnowskim jest 51 rodzin, które liczą na naszą pomoc. Gorąco zachęcam wszystkich Państwa do włączenia się w tę piękną akcję i wsparcie potrzebujących. Bądźmy zmianą, którą chcielibyśmy widzieć w świecie - kończy Z. Burzyński.

Przypomnijmy, iż W tym roku Slachetna Paczka jest organizowana czternasty raz. Pierwsza edycja odbyła się w 2000 roku, kiedy grupa studentów duszpasterstwa akademickiego prowadzonego przez ks. Jacka Stryczka obdarowała 30 ubogich rodzin.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE