Reklama

Reklama

Zbigniew Burzyński wyróżniony Odznaką Honorową

Opublikowano: wt, 20 paź 2015 10:27
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Prezydent Zbigniew Burzyński został wyróżniony Odznaką Honorową za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego.Uroczystość wręczenia odznak za szczególne osiągnięcia w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego i samorządu terytorialnego miała miejsce 16 października w Łodzi podczas jednej z cyklu konferencji "Od Solidarności do samorządności", organizowanych w ramach obchodów 25-lecia pierwszych wolnych wyborów samorządowych.

Reklama

Podczas uroczystości minister Administracji i Cyfryzacji Andrzej Halicki przypomniał, że ostatnie 25 lat należy do samorządowców, którzy codziennie pracują na rzecz wspólnot lokalnych i regionalnych, ­przy zmieniającej się na przestrzeni lat sytuacji politycznej i gospodarczej w kraju.

Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego, ustanowiona w czerwcu 2015 r., jest wyróżnieniem nadawanym za szczególne osiągnięcia w pracy w samorządzie, za udział w pracach legislacyjnych, związanych z wprowadzaniem i reformowaniem samorządu terytorialnego w administracji polskiej i organizacjach międzynarodowych, czy też za pracę naukową, badawczą i dydaktyczną dotyczącą samorządu. Odznakę nadaje minister właściwy do spraw administracji publicznej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)