Reklama

Zbliża się Święto Zmarłych, będą zmiany w organizacji ruchu w mieście. Jakie?

Opublikowano:
Autor:

Zbliża się Święto Zmarłych, będą zmiany w organizacji ruchu w mieście. Jakie? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych występować będą utrudnienia w ruchu drogowym w ulicach 29 Listopada, Zgoda, Cmentarna, Łąkoszyńska.

  • Od 30 października br. od godz. 6.00 przewiduje się wyłączenie z ruchu kołowego ul. Zgoda oraz ul. Cmentarnej na odcinku od ul. Zgoda do końca ogrodzenia cmentarza parafialnego. Zakaz ruchu pojazdów nie dotyczy mieszkańców oraz osób upoważnionych do handlu.
  • Od 31 października br. od godz. 6.00 przewiduje się wprowadzenie ruchu jednokierunkowego w części ul. 29 Listopada, od skrzyżowania z ul. M. Skłodowskiej - Curie do skrzyżowania z ul. Okrzei. Po lewej stronie ulicy 29 Listopada zaprojektowano parkingi dla pojazdów z podanym sposobem parkowania - na skos. Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą do 03 listopada br. do godz. 24.00.
  • Zmiany w organizacji ruchu będą również wprowadzone w rejonie cmentarza parafialnego Kutno - Łąkoszyn. Od dnia 31 października br. ruch kołowy na ul. Staffa odbywał się będzie jednokierunkowo od ul. Łąkoszyńskiej w stronę skrzyżowania z ul. Solskiego i od ul. Solskiego w kierunku ul. Korczaka również w jednym kierunku.
  • Zmiany w organizacji ruchu w rejonie Łąkoszyna obowiązywać będą pełną od dnia 31 października od godz. 24.00 do dnia 3 listopada do godz. 24.00.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE