Reklama

Zdemaskował pedofilię w Kościele, przyjedzie do Kutna

Opublikowano:
Autor:

Zdemaskował pedofilię w Kościele, przyjedzie do Kutna - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nie milkną echa jego najnowszego filmu „Tylko nie mów nikomu”. Spotkanie w Kutnie z Tomaszem Sekielskim będzie okazją do rozmowy m.in. właśnie na temat jego ostatniej produkcji.

Kim jest Tomasz Sekielski? To pomysłodawca i założyciel wydawnictwa „Od deski do deski”. Jest dziennikarzem śledczym, reporterem i korespondentem, a także pisarzem i reżyserem. Obecnie również wydawcą. Sekielski jest twórcą wielu programów telewizyjnych (m.in. Prześwietlenie, Teraz My!, Czarno na białym, Po prostu), a także filmów dokumentalnych (m.in. Władcy marionetek). Napisał bestsellerową trylogię „Sejf” oraz trylogię „SUSZA”, której ostatnia część ukaże się w tym roku.

Tomasz Sekielski został wyróżniony prestiżowymi nagrodami: m.in. Dziennikarz Roku, Grand Press, Wiktory, Telekamery, Niptel. Przez dwa lata w programie „Po prostu” na antenie TVP1 ukazywał się jego 45-minutowy reportaż nt. najważniejszych lub najbardziej kontrowersyjnych wydarzeń na świecie np. nt. morderstwa Litwinienki, kartele narkotykowe w Meksyku, problemy żołnierzy walczących na froncie na Ukrainie, obozy dla uchodźców (Calle), terroryzm itd. W 2017 roku zrealizował dla telewizji FOKUS cykl filmów dokumentalnych pt. „Teoria spisku”. Przy pracy nad tą serią odnalazł zagubione dowody ze śledztwa dotyczącego morderstwa premiera Piotra Jaroszewicza i jego żony Alicji.

I to właśnie m.in. o jego pracy, twórczości i życiu prywatnym porozmawia z nim Ola Kołodziejek. Spotkanie z Tomkiem Sekielskim odbędzie się za nieco ponad miesiąc - 21 czerwca o godz. 18 w Centrum Teatru Muzyki i Tańca.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE