Reklama

[ZDJĘCIA] Budowa kościoła w Kutnie wstrzymana! ''Chodzi o bezpieczeństwo pracowników''

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Budowa kościoła przy ul. Kochanowskiego została tymczasowo wstrzymana. Powód jest oczywisty – taką decyzję podjęto w obawie przed pandemią koronawirusa i w trosce o zdrowie pracowników. Parafia Błogosławionych Męczenników Kutnowskich poinformowała o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych przy okazji dziejąc się z internautami najnowszymi zdjęciami z wnętrza świątyni.

- Drodzy Parafianie i Sympatycy naszej parafii.. Ze względów bezpieczeństwa Osób, które pracują w naszej budującej się świątyni podjęliśmy decyzję o przerwie do czasu, aż będzie bezpiecznie. Póki co kilka zdjęć z wnętrza naszej świątyni. Troszkę się zmieniła od ostatniej Pasterki. Nieprawdaż? – czytamy na facebooku parafii.

Wspomniane zdjęcia znajdują się w galerii zdjęć. Uzupełniliśmy je o kilka fotografii wykonanych przez nas dziś po południu.

Przypomnijmy – budowa kościoła przy ul. Kochanowskiego rozpoczęła się w 2012 roku. Od grudnia 2014 roku wierni z Parafii Błogosławionych Męczenników Kutnowskich spotykają się na mszach odprawianych w kaplicy znajdującej się tuż obok budowy kościoła. Z kolei od 2016 roku na terenie parafii funkcjonuje Świetlica Środowiskowa Caritas, która oferuje dzieciom bezpłatną pomoc wychowawczo-pedagogiczną.

Sama budowa kościoła jest finansowana z dobrowolnych ofiar wiernych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE